UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi Otwarte w SP 6

 
Elbląg, Drzwi Otwarte w SP 6
fot. nadesłana

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Elblągu przy al. Piłsudskiego 4 zapraszają na „Drzwi otwarte”, które odbędą się w sobotę, 11 lutego w godz. 11-13. Dla milusińskich i ich rodziców przygotowaliśmy gry i zabawy integracyjne. Warto zabrać ze sobą wygodne obuwie zmienne.

To spotkanie, podczas którego będzie można porozmawiać z dyrekcją i nauczycielami o ofercie edukacyjnej szkoły na przyszły rok szkolny oraz o stopniu przygotowania szkoły do przyjęcia 6 - i 7 – latków. 
       Dla wszystkich dzieci uzdolnionych i z pasją oferujemy szeroki wachlarz kół zainteresowań oraz innowacje pedagogiczne: „Matematyczne granie - myśl logicznie, licz praktycznie”, „Urodzeni pod gwiazdami”, „Let’s speak English”.
       W środowisku lokalnym szkoła wyróżnia się prowadzeniem zajęć sportowych z łyżwiarstwa figurowego, piłki nożnej, karate i siatkówki (wykwalifikowana kadra: trener II klasy, instruktor łyżwiarstwa figurowego).
       Zawodnikom wykazującym predyspozycje i talent łyżwiarski zapewniamy profesjonalne łyżwy, udział w zawodach i pokazach sportowych, a także szansę doskonalenia swoich umiejętności w Uczniowskim Klubie Sportowym „Szóstka”. Dzieci korzystają z bogatej bazy sprzętowej (taśmy gumowe, piłki fitness, drewniane piruetki, skakanki gimnastyczne, itp.), mają dostęp do lodowiska w zwiększonej liczbie godzin, zajęcia na sali baletowej, treningi dostosowane do planu lekcji oraz zorganizowany transport z lodowiska do szkoły.
       Młodym piłkarzom zapewniamy odpowiednie zaplecze sportowe (piłki, znaczniki, słupki, Orlik 2012 ).
       Od 1995 r. oprócz oddziałów ogólnodostępnych funkcjonują klasy integracyjne. Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z niedowidzeniem, niedosłuchem, niepełnosprawnością ruchową, intelektualną, autyzmem i zespołem Aspergera (wnioski rozpatrywane są indywidualnie podczas rozmowy z dyrekcją szkoły). Dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oferuje się zajęcia ze specjalistami, Salę Doświadczania Świata (polisensoryczną), trening uwagi słuchowej metodą Tomatisa, dla dyslektyków terapię metodą Warnkego. Szkoła wyposażona jest w windę. 
       Zapraszamy także do zwiedzenia całej placówki. 
      
Izabela Wiącek, Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

 • Szczerze odradzam tę szkołę
 • towarzystwo wzajemnej adoracji
 • Rodzice dzieci z zespołem aspergera i autystyczne niestety są zmuszani do przenoszenia dzieci do szkoły specjalnej. Sp6 faworyzuje dzieci uzdolnione sportowo. Przykre. A niby to szkoła integracyjna. Rodzice, nie dajcie się zwieźć treści artykułu. Dla swoich niepełnosprawnych pociech szukajcie lepszego miejsca.
 • Dużym problemem jest brak sali gimnastycznej. Potrzebna natychmiast sala pod plandeką. Brak bieżni w szkołach -dlaczego?????
 • Chodziłem do tej szkoły w podstawówce, na przerwach działy się cyrki i wolna amerykanka. A z tą salą gimnastyczną to faktycznie dramat, malutka. Kiedyś dwie klasy miały WF na raz.
 • Dlaczego nikt nie spojrzy z drugiej strony, gdy dziecko z zespołem aspergera czy autyzmem, bije inne dzieci, krzyczy, przeklina, bije dorosłych. .. .czy to są warunki do normalnej pracy w czasie lekcji? Wszyscy na tym tracą. Najlepiej się wymądrzać, a nie wiem czy Pani/Pana dziecko chętnie by się uczyło w klasie gdzie nie może skupić się na nauce. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  9
  MArian1(2017-02-04)
 • sala gimnastyczna maluteńka i zimna
 • mała świetlica i gigantyczne kolejki do obiadu
 • Szczerze polecam Szkołę Podstawową Nr 12 !!!!!
 • Same negatywne wpisy, ,, ,widocznie coś w tej szkole jest nie tak.
 • Szkoła jest naprawdę świetna. Zakładam, że negatywne komentarze pochodzą od konkurencji :-). Ja mam tam dziecko i jestem bardzo zadowolona.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  5
  AnnaM.(2017-02-06)
 • NIE POLECAM!!! Nauczyciel w klasie z oddziałem integracyjnym powinien być fachowcem!, a w rzeczywistości o danym schorzeniu Dziecka Niepełnosprawnego nie ma pojęcia. Poirytowany, sam czasem dyskryminujący. Dzieci i Rodzice psychiczne wymęczeni "edukacją" panny S! Jeśli chodzi o negatywne opinie - beczka bez dna.
Reklama