UWAGA!

Dyżury ekspertów ZUS

 Elbląg, Dyżury ekspertów ZUS
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

W dniach 16-28 czerwca elbląski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych uruchomi kolejne dyżury telefoniczne ekspertów i szkolenie dla chętnych. Doradcy odpowiedzą na pytania z różnej tematyki. 

Terminy dyżurów i szkolenia

16 czerwca 

w godz. 10:00 do 13:00 - pod numerem (55) 641 92 87, dyżur telefoniczny na temat Zasady przyznawania świadczeń uzupełniających dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji (500+)

w godz. 9:00 -13:00 pod numerem (89) 644 88 22, dyżur telefoniczny na temat Świadczeń emerytalno-rentowych

 

17 czerwca

bezpłatne szkolenie on-line  - o godz. 10:00 na temat Platformy Usług Elektronicznych (PUE) i elektronicznych form komunikacji. W trakcie szkolenia omówimy:  PUE ZUS – dostępne funkcje, wysyłanie wniosków; E-wizyty – kontakt on-line z doradcą ZUS. Zapisy na szkolenie przyjmujemy do 16 czerwca tylko mailowo na adres Elblag_szkolenia@zus.pl

W zgłoszeniach na szkolenia prosimy o podanie: adresu e-mail, na który wyślemy zaproszenie, datę i temat szkolenia, numer telefonu do kontaktu.

Szkolenie prowadzone będzie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W dniu spotkania na wskazany przez Państwa adres mailowy wyślemy link do wydarzenia. Dołączenie do spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w treści maila przycisku Join meeting (dołącz do spotkania).

 

18 czerwca

w godz. 8:00 do 14:00 pod numerem (55) 243 21 23, wew. 22, dyżur telefoniczny na temat Platforma Usług Elektronicznych ZUS – Polski Bon Turystyczny

Anna Ilukiewicz Regionalny rzecznik prasowy ZUS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czy eksperci ZUS będą na tyle kompetentni, aby udzielić informacji na temat jak uniknąć tego nieszczęścia jakim jest ZUS?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    dociekliwa(2021-06-11)
Reklama