UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mamoooo chwalooo nas!
  • Ty już lepiej dzieci nie otwieraj , a szacunek z domu się wynosi ,albo wbrew pozorom z ulicy , ulica nie tylko wychowa ,ale i szacunku nauczy . Ulica jest przenośnią życia ,bo to życie weryfikuje i pokory uczy !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    ŻycieJakWmadrycie(2020-04-17)
  • To chwal!!!!!
  • Pewnie, bo w życiu też wszyscy nas chwalą A później ups, szara rzeczywistość nastaje i taki dorosły napotyka na przeszkody i krytykę. I tragedie życiowe gotowe. Dajcie spokój z tymi bzdurami.
  • Rozumiem że nie chodziła Pan/Pani do tej szkoły... Jestem absolwentką SP nr 21 u mam z tej szkoły same dobre wspomnienia, nauczyciele są w 21 bardzo życzliwi i nie kładą nacisku na rankingi tylko ok na rzeczywiste rozumienie materiału od podstaw co potem i tak widać w rankingach ;) Nie rozumiem tej nieuzasadnionej zawiści. Ja skończyłam te szkołę, sowich moich braci również, dostaliśmy się z dobrymi wynikami na kolejne szczeble edukacji i naszych znajomych i rodziny dzieci też tam chodzą a ja słyszę same dobre rzeczy o MOJEJ SZKOLE i jestem dumna. GRATULACJE DLA PANI DOROTY !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    6
    Dumna Absolwentka SP nr 21(2020-04-17)
  • Prawda wychowanie to trudna sprawa . Kazdy powinien zyc w otoczeniu prawdy i zaufania . Szacunek tez nalezy sie dzieciom bez wzgledu na uklady rodzic nauczyciel. zwracanie uwagi przy wszystkich no raczej nie jest wychowawcze.:)
Reklama