UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Góra 4 minuty tyle może mózg wytrzymać bez dostępu tlenu, później komórki mózgowe obumierają bezpowrotnie a to = niepełnosprawność. Przykre ale prawdziwe.
  • Nie jest do końca tak jak piszesz. .. .. Jest szansa, że dziecko powróci do normalnego życia jednak wymaga to czasu, bo po wybudzeniu będzie potrzebna długa rehabilitacja. Przytoczę fragment pewnego artykułu: mózg jest narządem neuroplastycznym, co oznacza, że poprzez odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne, korzystanie z tlenoterapii oraz wspieranie leczenia w sposób farmakologiczny, tworzą się nowe połączenia nerwowe, które przejmują funkcje uszkodzonych grup neuronów. Nie znałam tego chłopczyka ani jego mamy, ale jestem z myślami cały czas przy nich. Wierzę, że będzie dobrze.
  • Dokładnie jest tak jak piszesz, po wylewach krwi do mózgu i udarach niedokrwiennych przy intensywnej terapii drogą wstępująca tworzą się nowe połączenia mózgowe w zachowanych zdrowych komórka, w przypadku ich braku nic się nie wytworzy.
  • Jeśli coś jest racjionalne i oczywiste nie odbiera się nadziei rodzicom. Poza tym organizm ludzki A tym bardziej mózg nie są przewidywalne
  • Może bysmy zorganizowali rajd rowerowy na około Elbląga dla mikołaja kto chętny?ile kto da tyle da. Wpisów przed startem to 30zl co wy na to? Mój mail: pawzy@wp. pl
  • @Agaze - Ani nie robi się głupich nadziei rodzinie jak to część lekarzy ma w zwyczaju a potem płacz. Każdy lekarz oiomu wie, że tak długotrwałe niedotlenienie daje nikłe szanse ale szansę jakieś są i tyle.
  • Pomysł bardzo dobry ale najlepiej napisz na FB Obudź się Miki i tam umieść informacje. Więcej osób to przeczyta.
Reklama