UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zlikwidować sklepy alkoholowe BORYS i tyle w temacie po co ta ankieta skoro od lat mieszkańcy zgłaszają problemy by takich sklepów z wódką nie było przy szkole lub przy blokach mieszkalnych 2 metry od klatki lub 20 metrów od szkół. Panie Witoldzie wypełniłem ankietę bo może coś sie przydać i jako mieszkaniec wypunktowałem tam palące problemy. Nie jest mi obojętny los dzieci szkolnych oraz powszechny alkoholizm a widok fanów napojów wyskokowych napawa czasami obrzydzeniem tak dla dzieci i dorosłych.
  • Gdyby nie Borysy to wogole nic by nie było do roboty w tym mieście!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    18
    Kolega Dlugiego(2022-05-11)
  • @Kolega Dlugiego - piszemy w ogóle to tak na marginesie a praca za kasą jest nie tylko w BORYSIE...
  • Przed a stawiamy przecinek. To tak bez marginesu
  • No popatrz a sam nie postawiłeś przecinku przed a.
  • A ty dwóch
  • Tak jest! Zlikwidować wszystko, nawet likwidowanie!!! I nie będzie niczego! Jprdlę co za plemię!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    NickOlson(2022-05-11)
  • @NickOlson - na szczęście, nie całe plemię takie. Tu ujawniają się, ci zakompleksieni, ja ich ignoruję
  • @Kolega Dlugiego - nie tylko w borysie można kupić tani alkohol, nachlać możesz się wszędzie
  • Jak myślisz, że likwidacja sklepów przyczyni się do likwidacji meneli w mieście, to chcę te same tabletki i żyć w tym samym bajkowym świecie.
  • "Nie postawiłeś przecinka", a nie przecinku, - masakra sami nachlani językoznawcy. Mnie się język plącze, jak całą flachę skończę, ale tak kaleczyć z buta?, za to musi być pokuta. dziesięć razy bez przecinka, osiem razy po dwa razy, jeśli fajna jest dziewczynka, siedem razy po trzy razy, je
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Style.(2022-05-13)
Reklama