UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc.67)

 
Elbląg, Baki (po lewej) i Helka
Baki (po lewej) i Helka (fot. Michał Skroboszewski)

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Dziś przedstawiamy Wam te dwa urocze zwierzaki: Bakiego oraz Helkę. Oba szukają domu, może znajdą go u Was?
      
       Baki
trafił do Schroniska w 2014 r., miał wtedy prawie pięć lat.
       - Błąkał się po ulicy, czekaliśmy, aż ktoś się po niego zgłosi, ale tak się nie stało. Na początku był mało wylewny, teraz jest dalej indywidualistą, ma taki "swój świat", ale też potrzebuje kontaktu z ludźmi – opowiada Joanna Iwańczuk, która zajmuje się adopcją psów. - Nigdy nie wykazał żadnej agresji.
       Baki bierze udział w Biegach na sześć łap, dogaduje się z innymi psami. Jak dodają jego opiekunowie ze schroniska dobrze byłoby, gdyby trafił do domu z ogrodem.
      
       Helka to koteczka, która ma obecnie ok. 4 miesięcy. Do schroniska trafiła razem ze swoim rodzeństwem, czyli Homerem, Zulusem i Bianką. Czeka na opiekuna, który da jej kochający dom. 
      
       Zobacz więcej zdjęć Bakiego i Helki.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Przykro jest patrzeć na zwierzęta w klatkach
  • czy idea adopcji psow ze schroniska przez elblaskie i okoliczne parafie, ktore maja ku temu warunki ma dalszy ciag ?
  • Skoro Urząd Miejski dofinansowuje schronisko powinien być zainteresowany zmniejszeniem liczby trzymanych tam zwierząt Może więc zobligować podlegle sobie placowki, : szkoly, przedszkola, żlobki, firmy, jak MPO, WPWiK, Zieleń Miejska do adopcji.
  • Warto, by Ratusz zrobil analizę porownawczą ilości domkow z ogrodami w Elblagu, a iloscią mieszkajacych tam psow i kotow. To samo dotyczy placowek podleglych Miastu / szkoly, przedszkola, żlobki, firmy typu Zieleń Miejska, WPWiK MPO, gdzie są warunki do trzymania zwierząt. Przecież Miasto doklada do schroniska,
  • moze warto, zeby Pan napisal wniosek do Urzedu ze swoją rewelacyjną propozycją zamiast marnowac talenty w komentarzach na Portelu, z ktorych nic nie wynika?
Reklama