UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Czy autor/ka artykułu M. Kowalczyk to przypadkiem jest ta sama dr Marta Kowalczyk, urodzona i mieszkająca w naszym mieście, obecnie wykładająca na UWM w Olsztynie na kierunku Nauk o Rodzinie, która popełniła również m. in. wczorajszy artykuł o "wydarzeniu, które zmieniło świat"? Bo jeśli tak, to chciałem tylko powiedzieć - wczoraj sobie już darowałem, bo w końcu święta i nie chciałem marudzić, ale prawda ta powinna wybrzmieć głośno, zwłaszcza wobec katolicko-tradycjonalistycznej, reakcyjnej linii obranej w te dni przez Redakcję PortEL-u - że mityczny Jezus Chrystus nigdy w rzeczywistości nie istniał i jest bohaterem literackim o interesującym nawet dorobku społecznym, ale jednak ciągle postacią całkowicie fantastyczną i fikcyjną, której faktycznego, historycznego istnienia dowodów NIE MA najmniejszych. A jeżeli się mylę, to oczywiście liczę że zarówno Autorka, jak i bogobojni Czytelnicy napełnieni Duchem, z mojej niesłusznej drogi a błędnego podejścia do rzeczywistości mję sprowadzą i takie dowody niechybnie wskażą. Czekając na tego Godota pozdrawiam z okazji Zimowego Przesilenia i sławię przy okazji Słońce Niezwyciężone - Ave Sol Invictus!:) Hashtagi: #SlawaSlowianskimBogom, #MokoszyiWelesowiChwala
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2020-12-26)
  • @RobertKoliński - Jezus był mityczny jak Twoja wypłata, darmozjadzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Janek z Żulaw(2020-12-26)
Reklama