UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo, Brawo, większość ma tak zatrute mózgi jadem, że nie zorientowała się, że artykuł dotyczy wiejskiej gminy Elbląg a nie gminy miasta Elbląg. A trzeba przyznać, że wójt, władze wiejskiej gminy starają się służyć mieszkańcom, drogi, oświetlenie, dojazdy zorganizowane, wyposażone szkoły, nawet atmosfera w szkołach i na spotkaniach normalna. Wiadomo, że coś gdzieś czasami nie wyjdzie albo chciało by się lepiej, jednak ogólne wrażenia są dobre i widać, że władze w tej gminie się starają. Wszystkim dobrego roku życzę. Hashtagi: #jan_wiesniak
  • Nie chodzi o "mózgi zatrute jadem", tylko o to, że mieszkańcy wylewają swe rozgoryczenie na źle skonstruowaną nową komunikację. Prawda, że artykuł jest o gminach wiejskich, ale gdzie mam się poskarżyć na obecną sytuację - pod artykułem o włamywaczu? Jak się ukaże artykul o miejskiej komunikacji - to dopiero będzie!
  • zgadzam się, że władze gminy i powiatu dbają o ludzi, w przeciwieństwie do "włodarzy'z ratuszowej. Jechałem do Przezmarka, z obu stron droga wyremontowana. Kultura.
Reklama