UWAGA!

Hit TikToka ze Stegny

 Elbląg, Plaża w Stegnie. Zdjęcie z konkursu Fotka Miesiąca, wrzesień 2019
Plaża w Stegnie. Zdjęcie z konkursu Fotka Miesiąca, wrzesień 2019 Fot. FredAN

"Jestem w Stegnie na plaży" – m. in. te słowa pani Iwony (@sarusia55) stały się z jakiegoś powodu nowym hitem popularnej aplikacji na telefony. Użytkownicy wykorzystują nagranie z wakacji do tworzenia własych interpretacji w ramach kolejnego tiktokowego trendu, o czym pisze magazyn Noizz.

- "Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego" – brzmią pozdrowienia pani Iwony. Niby nic wielkiego, ale jak podaje noizz.pl, "niezwykłą popularność na TikToku zyskał jednak sam głos kobiety i jej ciepłe pozdrowienia". I tak powstają kolejne wersje pozdrowień "ze Stegny, z morza Bałtyckiego" (lub innych miejsc) bazujące na oryginale. Mowa już o 4 tys. takich nawiązań. Zobacz jedno z nich.

Profil pani Iwony obserwuje ponad 200 tys. użytkowników. Jak podaje w swoich kolejnych nagraniach, ta internetowa popularność wiąże się niestety z hejtem czy nieodpowiednimi zachowaniami ludzi, których spotyka... Kobieta jednak nie ma problemu, by osobom, które zachowują się "w porządku" dać autograf lub zrobić sobie z nimi zdjęcie z wakacji nadmorskim w kurorcie.

Portel.pl "serdecznie pozdrawia z Elbląga i z powiatu elbląskiego" i życzy samych udanych wakacyjnych wyjazdów.

 

Więcej na noizz.pl.

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I co w tym fajnego? Wszyscy szukają poklasku, jakie to płytkie
 • wrzuć na luz, wakacje są hahahaha Hashtagi: #XDD
 • Tiktok i wszystko jasne. Rośnie pokolenie ułomnych pokemonów, których jedynym osiągnięciem jest spędzanie czasu, z nosem w smartfonie. Choć nie powiem, blackout challenge był naprawdę udanym pomysłem. Sporo idiotów wyeliminowało się, z tego świata.
 • Jaka Pani Iwona. Przecież to młody mężczyzna.
 • Trochę opóźnienie Redakcja ma, temat gorący byłby miesiąc temu; )
 • Pokolenie garbatych ludzi, nie myślących, z głowami w telefonach, nie potrafiących sobie poradzić z prostymi czynnościami jesli nie znajdą na to aplikacji w tym swoim srajfonie. Masakra. Siedzą takie garbate, gapią się, im większa głupotę nagrają tym bardziej się cieszą.
 • No już bsrdziej interesujących tematów zabraklo chyba, a w tym mieście ich nie brakuje
 • Istotna wiadomość dnia. Redakcja juz poniżej rynsztoka.
 • Przecież ta pani Iwona to jakaś niepełnosprawna osoba, chyba mieszkająca w domu pomocy społecznej w Stegnie. A te filmiki naśladujące jej nagranie to wyśmiewanie się z osoby upośledzonej. To jest tragedia, ten artykuł powinien zniknąć z Portelu.
 • Tyle spraw ważnych wokół, ludzie biednieją z dnia na dzień, inflacja żżera normalne życie, ludziom brakuje pieniędzy, kredyty rosną, bajzel i syf w polityce, partie przescigają się w klamstwach, pajacowaniach, aby dostać się do żłoba na darmowe życie! Politycy walczą o głosy obiecując dyrdymały, tematy lezą tylko zbierać i pisać
 • Ale się zesralem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Cudowny(2022-07-20)
 • Faktycznie z Elblągiem wiele to ma wspólnego. TikTok kolejna internetowa patologia XXI wieku wieku ze swoimi trendami na sikaniem w spodnie, piłowaniem zębów, przebieraniem się z pasiaki z obozów koncentracyjnych. Ba i to wszystko ### otagowane i powielane milion razy.
Reklama