UWAGA!

IV LO wyróżnione przez Rzecznika Praw Dziecka

 Elbląg, IV LO wyróżnione przez Rzecznika Praw Dziecka
fot. nadesłana

W tym roku IV LO włączyło się do ogólnopolskich działań, związanych z obchodami Dnia Praw Dziecka. Opracowana została kampania, w której wzięło udział ponad 1000 osób! Projekt objął swoim działaniem nie tylko młodzież z IV LO, ale także uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i seniorów.

Dzień Praw Dziecka stał się Tygodniem Praw Dziecka. Osią programu była akcja przeciw przemocy „Nie bij mnie, kochaj mnie” przygotowana we współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu. Zakończyła się ona przemarszem, w którym uczestniczyli uczniowie elbląskich szkół. Ale to nie wszystko. Ostatni tydzień listopada obfitował w różnorodne wydarzenia: dwa festyny dla uczniów szkół podstawowych („Bezpieczni w sieci” dla SP nr 1 oraz „Smakoludek” dla SP nr 12), Dzień Zdrowego Śniadania, kampania „Mali – uczniowie idą do szkoły”.
       Wszystkie działania zostały docenione przez Rzecznika Praw Dziecka, pana Marka Michalaka. IV Liceum Ogólnokształcące, jako jedyne w Elblągu, znalazło się wśród 52 wyróżnionych placówek z całej Polski.
      
      
Anna Bazylczyk, rzecznik prasowy IV LO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama