UWAGA!

Jak napisać projekt grantowy?

Szkolenie z zakresu pisania projektów grantowych odbędzie się 22 września (poniedziałek) w godz. 10:00-16:00/17:00 w Centrum Współpracy Transgranicznej na ul. Warszawskiej 55.

Członkowie organizacji pozarządowych i grup nieformalnych będą mieli okazję nauczyć się na szkoleniu jak napisać projekty w ramach konkursów grantowych. Tego typu konkursy są ogłaszane dla organizacji przez Urząd Miasta w Elblągu.
     Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak poprawnie wypełniać wnioski składane w ramach ogłaszanych konkursów, a także dowiedzą się o najczęściej popełnianych błędach. Ważnym elementem szkolenia będzie prezentacja Zasad Współpracy pomiędzy Samorządem Elbląga a organizacjami pozarządowymi, ze szczególnym uwzględnieniem wniosku oraz karty ocen.
     Wprowadzeniem do tematu szkolenia będzie analiza roli i wagi sprawnego zespołu zadaniowego w procesie realizacji dowolnego przedsięwzięcia oraz sprawnej pracy całej organizacji. Dodatkowym elementem będzie prezentacja i opis typowych ról i zadań jakie pojawiają się na poszczególnych etapach realizacji projektu.
     Najważniejszym punktem szkolenia będzie dokładna analiza kolejnych etapów powstawania projektu oraz jego realizacji i ewaluacji. Ewentualne problemy będą analizowane pod kątem radzenia sobie z nimi, ale również zapobiegania występowania ich podczas pracy.
     Najciekawszym, a zarazem ostatnim elementem szkolenia będzie praca grupowa, polegająca na opisie dowolnego przedsięwzięcia, które zebrani chcieliby zrealizować w przyszłości.
     
     Prowadzący szkolenia: Paweł Kulasiewicz - przewodniczący Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych.
     
     Zapisy są prowadzone w Centrum przy ul. Komeńskiego 42, lub tel. 55-643-43-12, lub mailowo na centrum.elblag@gmail.com.
     
     Projekt Centrum Organizacji Pozarządowych jest realizowany przy pomocy środków finansowych z Urzędu Miejskiego w Elblągu.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama