UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • pojechałem w piątek do Nowakowa na most, okonie ładnie brały ale. .. podszedł do mnie miejscowy zapytaniem czy się nie boję? zapytałem czego, porozmawialiśmy trochę, dowiedziałem się miejscowi dzwonią na policję jak tylko widzą wędkarzy nad wodą, nie ryzykowałem zawinąłem się, po co mi policja i mandat, pomyślałem podjadę na tzw. Ciepłą, i tu mam pytanie do wędkarzy braci Czy we własnym mieszkaniach też macie taki syf? bo to zobaczyłem to nie idzie opisać, oczywiście nie wkładam wszystkich do jednego wora, ale są jednostki tzw. brudasy Panowie szanujmy się, weź człowieku jeden z drugim pomysl i posprzątaj po sobie jak zakończyłeś wędkowanie, zadbajmy trochę o to, a wędkowanie stanie się przyjemniejsze tak zapytam, czyją ta woda jest, PZW?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    57
    5
    Napowietrzacz(2020-04-14)
  • Na Ciepłej 80% to nie są wędkarze a kłusownicy, oraz inne osoby wywożą tam gruz i inne pozostałości po remontach. Co nie zmnienia faktu, że wędkarze też syfiaże
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    Bronek(2020-04-14)
  • @Bronek - Bronek, jakbyś nie dał tej kropki nad z to bym pomyślał że ci r uciekło pod palcami, a tak powiem:naucz się ortografii zanim zaczniesz komentować
  • Gdzie jest ul ciepła w Elblagu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    ewella(2020-04-14)
  • @ewella - to nie ulica, jest nazwa wody na Mazurskiej za dawnym tartakiem, zakłady Furnel, do zbiornika jest oddawana ciepła woda z pobliskiej elektrowni, dlatego taka nazwa, poszukaj w Google maps
  • A czy okoń nie ma okresu ochronnego w kwietniu?.
  • Czyli zlamales zakaz wychodzenia z domu tylko w celach niezbednych do zycia oraz jak piszesz lowiles z mostu, co jest zabronione. Proponuje pan mandat w wysokosci 1000zl.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    Straz rybacka(2020-04-14)
  • Czywiscie, ze PZW. Przeciez w pozwoleniu na wedkowanie masz wyraznie, ze z rozlewiskiem ciepla? Masz w ogole zezwolenie wedkarzu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Straz rybacka(2020-04-14)
  • A to ciekawe na okonie powiadasz?? Jesteś wędkarzem?? Masz uprawnienia i opłaty?? I nie wiesz, że jest okres ochronny okonia?? To co się dziwisz, że Cię ostrzegli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Ciekawski(2020-04-14)
  • @Ciekawski - jestem wedkarzem od malego, mam karte oplaconą, takze Panowie spoko roko, do kolegi wyzej, nie wedkowałem z mostu, 30 m przed nim, nie pojechałem na okonie (okres ochronny)a na spławik, okonie brały na czerwonego robaka, wsystkie wróciły do wody, znam regulamin takze prosze wiecej luzu a białoryb w tym dniu słabo kto mi zabroni wyjsc z domu? miałem potrzebe wyjscia na swieze powietrze to wyszedłem, nie dajmy sie zwariowac. a w Nowakowie wiadomo domki przy samej wodzie, starsi ludzie schowani i przestraszeni, pozamykani we własnych domach dzwonią na policje z obawy przed zarazą Panowie i Panie, jeszcze troche i wszyscy bedziemy sie śmiac z tej niby epidemi, bo dla mnie to jest epidemia paniki nic więcej pozdawiam bracia i siostry
  • @Bronek - syfiarze rz
Reklama