UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wielu wędkarzy łapie rybki żeby przeżyć, jak złapią rybkę mają co jeść. Ja też kiedyś nie miałem pracy i często chodziłem na ryby z głodu. Nie rozumiem, poseł Kaczyński (za nasze pieniądze, podatników)może wjechać, limuzyną na cmętarz do matki, a mój Tato ponad osiemdziesięcio letni człowiek nie może połapać rybek na kolację. Nie pojmuję rozumiem bezduszności władzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    7
    niedlaglupoty(2020-04-14)
  • Brawo popieram ten komentarz w 100%
  • Mnie na litość nie weźmiesz. Karać brudasów. Przywiozą ze sobą syf i człowiek nie moze na spacer pojsc pocieszyć się przyroda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    ewella(2020-04-14)
  • W gwoli wyjaśnienia , faktura została opłacona za pieniądze prywatne Kaczyńskiego i na niego widnieje faktura z peselem, 49 rocznik, pokazywali w tv , sam za nimi nie przepadam za dużo tych restrykcji , no ale trzeba się dostosować inaczej komornik i tyle
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Stanisław (2020-04-14)
  • @ Stanisław - A za kartę wędkarską dla kogo wystawiają fakturę, też dla Kaczyńskiego? P. S. Trochę dziwna ta faktura gdyż na kwiaty stawka VAT jest 8% a nie 23%!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    wesoly wirus(2020-04-14)
Reklama