UWAGA!

Jedyna szkoła podstawowa z dwujęzycznym nauczaniem wczesnoszkolnym

 

Bilingualna szkoła podstawowa Regent rozpoczęła nabór do klas pierwszych. Jest to jedyna szkoła z nauczaniem dwujęzycznym. Język angielski w klasach I-III realizowany jest w wymiarze 10 godzin lekcyjnych z podziałem na dwie godziny w ramach podstawy programowej oraz osiem godzin w ramach warsztatów English Music, Art, Games, Talk prowadzonych przez nauczycieli obcokrajowców.

Regent – szkoła odkrywców talentów
       Nasza szkoła to miejsce skupione na uczniu i jego potrzebach, miejsce, w którym każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na swój własny sposób. W Szkole Podstawowej Regent wiemy, jak zapewnić edukację na najwyższym poziomie i stworzyć atmosferę, w której rodzą się pasje – naukowe, artystyczne oraz sportowe. Staramy się, aby każdy z naszych uczniów miał możliwość rozwijania swoich zainteresowań, a wszechstronnie wykwalifikowani, przyjaźni nauczyciele sprawiają, że Regent jest miejscem, w którym szacunek i życzliwość do drugiego człowieka jest codziennością.
      
       Regent – szkoła otwarta na świat
       Odpowiedzią na potrzeby naszych uczniów są działania służące wyposażeniu ich w umiejętności niezbędne do funkcjonowania we współczesnym świecie. Wierzymy, że nauka języków obcych poszerza horyzonty, umożliwia rozwój i sprzyja efektywnej komunikacji w codziennym życiu, a mądre korzystanie z najnowszych technologii podczas nauki sprawia, że nasi uczniowie są przygotowani do życia we współczesnym, cyfrowym świecie.
      
       Odpłatność za szkołę

       Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest finansowana z dotacji państwowej i czesnego. W czesnym zawarte są zajęcia od 6:45 do 17:00, drugie śniadanie oraz obiad. Wysokość czesnego wynosi 450 zł. W szczególnych przypadkach oraz przy zapisie dwojga dzieci czesne ustalane jest indywidualnie z Dyrektorem szkoły.
      
       Terminy rekrutacji

       I termin – do 31 marca 2017 r.
       II termin (w przypadku wolnych miejsc) – do 31 maja 2017 r.

 


       Rodzice kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy pierwszej proszeni są o złożenie w sekretariacie szkoły podania do szkoły wraz z kwestionariuszem kandydata (do pobrania ze strony). O przyjęciu do klasy pierwszej decyduje Dyrektor po odbyciu rozmowy z rodzicami.
      
       Szczegóły oferty

       Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoły na stronie.
      
       Kontakt
       Szkoły Anglojęzyczne Regent w Elblągu
       Szkoła Podstawowa Regent
       ul. Królewiecka 100, 82-300 Elbląg
       Tel. 55 234-07-23
       sp@regent.edu.pl
      
      
                                                                  --------------------- artykuł sponsorowany ---------------------
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie