UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Proszę pamiętać, że każdy ma sprzątać tylko jeśli chodnik przylega do posesji bo jeśli jest pomiędzy nimi minimalny kawałeczek pasa zieleni który nie należy do właściciela nieruchomości to już tego sprzątać NIE MUSI. Czemu SM tego już nie napiszę ??? Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    on123456(2017-10-25)
  • @on123456 - No cóż, nie do kończ tak jest. Nie pamiętam dokładnie przepisu, ale właściciele prywatnych posesji, w niektórych dzielnicach, mają obowiązek nie tylko sprzątania chodnika przylegającego do posesji, ale i pasa jezdni. .. .a do tego miasto nie ma obowiązku odśnieżania takiej ulicy. Wiem, co mówię, bo mieszkam w takim miejscu. Pługi śnieżna na mojej ulicy widziałem w ciągu 20 lat może ze 3-4 razy, ale do zalegających liści straż miejska się, a jakże, czepia. .. Uprzedzając wszelkie hejtowskie komentarze: tak, wiem, zachciało się mieszkać w domku jednorodzinnym, to teraz mam za swoje. Piszę ten komentarz właśnie po to, by uświadomić co poniektórym, że dom w mieście to poza przyjemnością, także wiele obowiązków.
Reklama