UWAGA!

Jest praca w policji

Osoby, które chciałyby podjąć pracę w policji, mają teraz taką szansę. Chodzi o młodych ludzi, sprawnych fizycznie, posiadających minimum średnie wykształcenie. 2 kwietnia odbędą się pierwsze przyjęcia do służby. Na terenie Warmii i Mazur przyjętych zostanie 90 osób.

Pracę oferują jednostki policji w: Olsztynie, Bartoszycach, Ełku, Braniewie, Węgorzewie, Kętrzynie, Gołdapi, Olecku, Giżycku, Piszu i w Elblągu. Idealny kandydat musi spełniać następujące wymagania: obywatel Polski o nieposzlakowanej opinii, niekarany i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolności fizyczne i psychiczne do służby w formacjach uzbrojonych, podległy szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować. Ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.
     Kandydaci powinni złożyć następujące dokumenty: pisemne podanie o przyjęcie do służby w policji, wypełniony kwestionariusz osobowy, odręcznie napisany życiorys,
     dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu), zaświadczenie o niekaralności (informacji o osobie z Krajowego Rejestru Karnego uzyskuje się za opłatą w sądzie
     okręgowym), dokumenty potwierdzające posiadane preferencje do służby w policji (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu), dokumenty potwierdzające uregulowany stosunek do służby wojskowej, np. książeczka wojskowa (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu) - dotyczy mężczyzn.
     Wypełnioną ankietę bezpieczeństwa i świadectwa pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby kandydat składa w jednostce policji wskazanej przez pracownika komórki ds. doboru w terminie wyznaczonym w toku postępowania kwalifikacyjnego. Formularz kwestionariusza osobowego i ankiety bezpieczeństwa osobowego można pobrać w Komendzie Wojewódzkiej Policji, komendzie powiatowej (miejskiej lub rejonowej).
     Na pierwszy termin przyjęć (2 kwietnia) wymagane dokumenty należy złożyć do 12 lutego w każdy poniedziałek, środę i czwartek w godz. od 9 do 14 w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, adres: ul. Piłsudskiego 5, 10-575 Olsztyn, pok. nr 2, tel. 0-89 522 32 40, 522 32 42, nr faksu 0-89 522 32 45.
     Na kolejne dwa terminy przyjęć do służby w policji (23 lipca, 19 listopada) termin składania dokumentów zostanie wskazany na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie
     www.warminsko- mazurska.policja.gov.pl w późniejszym czasie.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • po co sie oglaszaja skoro wiadomo ze dostana sie tylko plecaki
 • A ja w ubiegłym roku dzięki kursowi przygotowawczemu sie dostałem. POLECAM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  policjant(2007-01-27)
 • Teraz to podobno "ŻAK" organizuje taki kurs.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kandydat(2007-01-27)
 • Chyba we wczorajszym Dzieniku Elbląskim o tym pisali. Ja chyba sie zapisze.
 • ja juz probowalem, wiecie ile jezdzenia ,zalatwiania !!!glupi papier trzeba wozic do Olsztyna potem go odbierac,potem do SZczytna na egzamin , a jak juz nawet zaliczycie egzamin to mozecie nie przejsc przez postepowanie kwalifikacyjne psycholog,ankieta bezpieczenstwa itp. moim zdaniem nie ta kolejnosc !!! A tak wogole to powinno sie tez to odbywac i w Elblagu bo przecierz taka wyprawa do Szczytna i Olsztyna tez kosztuje nie wspomne ze trzeba troche poszukac tych miejsc zeby cos pozalatwiac, a przecierz wiekszosc osob, ktora sie stara o prace w policji jest bezrobotna i to jest zawsze jakis koszt. W warminsko-mazurskim jest bardzo duzo chetnych jak bylem w tamtym roku to na 120 miejsc bylo ponad 2000 osob szok co ? a w Warszawie na odwrot 600 miejsc pracy i 100 chetnych moze tam jest latwiej. Powodzenia zycze tym co beda sie starac o prace w policji, moze tez sprubóje.Dodam ze szkola w Szczytnie nawet mi sie podobola !!! NARA
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  REKRUT(2007-01-27)
 • Przy takiej ilości chętnych, nie ma co łudzić się szczęściem 3ba jechaś świetnie przygotowanym. Ja skończyłem kurs i dziś jestem w na szkoleniu przygotowawczym. Pozdrawaima
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  przyszły KR(2007-01-27)
 • do rekruta , ja się robi takie błędy ortograficzne to wiadomo ,że nie przyjęli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  polonista(2007-01-27)
 • mnie zmartwilo co innego, chcialam sie dostac do pracy w policyjnym laboratorium. Jestem absolwentka wydzialu Biologii, kierunek biologia molekularna. Odpowiedz brzmiala ze musze przejsc typowe kwalifikacje a nastepnie przez kilka lat staz na roznych wydziałach policyjnych.... troszke to dziwne ze nie ma naboru do sluzby cywilnej w policji. A obecnie i tak jestem zadowolona bo znalazlam swoje laboratorium :))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nereis(2007-01-27)
 • Hej naiwniacy - marzy się Wam komisarz Zawada? A nie łaska najpierw przez 3 lata za 1.100 złotych walić z kamasza po chodnikach i krawężnikach z pałą - tonfą przy boku?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Breck.(2007-01-27)
 • Notatka rzeczywiście enigmatyczna i nieco oszukańcza. Trzeba bowiem przejść niezliczone badania lekarskie (na własny koszt). Następnie praca (??!!!!) w kompanii patrolowo-konwojowej, minimum parę lat (trzy lata trwa okres służby przygotowawczej, którego niewłaściwe ukończenie skutkuje "podziękowaniem"). A więc skwery, chodniki, ulice i krawężniki ze wspomnianą tonfą u boku. Praca także w soboty i niedziele (kochani - w policji służy się, a nie pracuje). Konwojowanie aresztantów, wysiadywanie godzinami (jak przysłowiowy palant) w sądzie itd. Potem jeszcze długo i może praca w dzielnicy (ale to już wyróżnienie). Po sześciu - ośmiu latach można załapać się do dochodzeniówki, gdzie zrzucą takiemu delikwentowi dziesiątki "ważnych spraw" typu kradzież rowera, włamanie do altanki, włamanie do gołębnika, włamanie do piwnicy, pyskówki, awantury pod pubami, przekleństwa itd. itp. Zapomnijcie więc kochani o pracy w sekcji zabójstw (śmiechu warte), gdyż w naszym mieście zabójstwo - nota bene - zdarza się ostatnio raz na kilka dobrych lat.A żeby Was zachęcić do tej pięknej pracy - dostanie zrazu na rączkę AŻ 1.100 złotych!!!! Pamiętajcie - myślenie (kombinacyjne) i znajomość języków ma dzisiaj kolosalną (finansową) przyszłość!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Reality prakt.(2007-01-27)
 • Jakaś nowa forma ZOMO czy co ?
 • Jak widzę te niektóre sieroty poruszające się po naszych ulicach w policyjnych mundurach, to śmiech mnie ogarnia i wydaje mi się, że te wszystkie nabory i sprawdziany to pic i przyjmuje się znajomych, którzy poszukują pracy.
Reklama