UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ble, ble, ble, tak samo mówili jak zachęcali aby syna oddac do szkoły jako 6 latka, a potem co się okazuje? uwaga, za uwaga, że nie siedzi w ławce, że się kręci, że cos tam robi itd, jazda na cąłego, kompletnie zapomnieli, że dla 6 lata przesiedzieć w ławce 45 minut to katorga nie do wytrzymania, do tego jeszcze na przerwach zakaz biegania, całe te szkolnictwo jest ukeirunkowane na nauczanie mumii egipskich a nie rozbrykanych małych chłopców, najlepieju aby dzieciak był jak manekin to wtedy byłby idealny dla nauczycieli
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    8
    niedajciesięoszukać(2016-02-23)
  • Chyba nie masz dziecka jednak w szkole, bo nie wiesz o czym piszesz. Mam córkę w drugiej klasie i nawet teraz nie siedzą 45 min w ławce. Nikt nie stawia uwag za kręcenie się, a jeżeli dzieci tracą koncentrację, to pani robi im przerwę, idą na dywan pobawić się, albo pani im czyta. Tym bardziej dotyczy to 6-latków, potwierdzają to znajomi rodzice. Co do biegania na przerwie, to bardzo dobrze że jest zakaz. Wyobraź sobie, że wszystkie dzieci biegają na przerwie - karetki nie nadążyłyby ich przewozić do szpitala. Jako rodzic powinnaś zapewnić dziecku wybieganie po szkole - można iść do parku lub zapisać dziecko na jakieś zajęcia ruchowe. Zarówno w szkole jak i w pracy a także w domu obowiązują jakieś zasady, których należy nauczyć się przestrzegać i nie chodzi o wychowywanie manekinów, ale dostosowanie do rzeczywistości- takie jest życie.
  • jakoś na po lekcjach dzieci biegają i żadne karetki nie jeżdzą, z lenistwa nauczyciele wymyślaja głupoty, kompromituja się tym ograniczaniem ruchu u dzieci z uwagi na rzekome bezpieczeństwo, chłopcy biegali, biegajai beda biegać i czas dostosowac szkołę do tej oczywistej prawdy, organizowac na przerwach takie gonitwy, żeby dziecko na lekcji siedziało spokojnie, dość tego ograniczania prawa do ruchu, to naruszanie podstawowych praw konstytucyjnych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    przezesTrybunałuKonstytucyjn(2016-02-23)
  • Prezes, ty nie masz pojęcia o zachowaniu dzieci w szkole. Ciekawi mnie, czy pozwoliłbyś biegać swoim dzieciom w domu? 5 minut tak, ale potem ne! A jak ktoś biegający przewróciłby twoje dziecko, to pierwszy zrobisz aferę, dlaczego pozwalają biegać w szkole.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    mama1(2016-02-23)
  • Jestem z rocznika 94 i powiem tylko tyle, że biegaliśmy na przerwach jak szaleni czy to na szkolnym holu, czy na podwórku. Oczywiście, nauczyciele próbowali nas uspokoić i zakazać nam biegania w budynku, ale niespecjalnie pomagało. A czy komuś stało się coś złego? Nie, wszyscy byli cali i zdrowi, a dzieci często podczas zabawy się przewrócą, potkną i jakoś one nie robią z tego afery, tylko właśnie nadopiekuńczy rodzice. Jak już komuś, coś się w szkole stało, to stało się dzieciakowi, który z nudów na lekcji bujał się na krześle, bo nauczycielka nie pozwoliła mu pobiegać w trakcie przerwy i nie mógł rozładować energii. Nie mógł się skupić, był niespokojny, to się bujał. Wywrócił się razem z krzesłem i rozwalił głowę. Tyle jeśli chodzi o "niebieganie" w szkole.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Dajmydzieciomdziećmibyć(2016-02-23)
  • Ja mam córcie i jako 6 latka poszla tez poszła do szkoly..i jako dziewczynka tez przyniosła mi 4 uwagi w pierwszym półroczu....Nooo iii?wielkie mi halo..Uwaga za gadanie!!My tez nie bylismy idealni jako dzieci!Najważniejsze aby dziecko sobie pordzilo z nauka...A to juz do nas jako rodziców nalezy to aby ocenic na jakim poziomie intelektualnym jest nasz potomek...Ja jako ja nie żałuję ze moja corka poszla jako sześciolatek do szkoly i jestem z niej bardzo dumna!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Karola 33(2016-02-23)
Reklama