UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejni żołnierze stawiają się do służby w 16. Pułku Logistycznym w Elblągu

 
Elbląg, mł. chor. Krzysztof Moliński
mł. chor. Krzysztof Moliński

Do służby w 16. Pułku Logistycznym stawili się kolejni żołnierze - oficerowie starsi oraz szeregowi. Po załatwieniu niezbędnych formalności objęli stanowiska w strukturach nowo tworzonej jednostki. Dziś - 20 sierpnia - po raz pierwszy stanęli na zbiórce i zostali przedstawieni całemu stanowi osobowemu pułku.

Oficerów i szeregowych powitał Zastępca Dowódcy 16. Pułku Logistycznego, ppłk Krzysztof Domański, który pełni obowiązki Dowódcy 16 plog., przedstawił dotychczasowy przebieg służbowej drogi oficerów - mjr Henryka Pawluna i mjr Wojciecha Turowskiego. W związku z wyznaczeniem na stanowiska i objęciem obowiązków dowódców batalionów, zostali oni mianowani na stopień podpułkownika. Ppłk Domański wręczył oficerom berety i pagony z nowymi dystynkcjami. Jednocześnie wszystkim nowo przybyłym do jednostki wręczył "Kodeks Honorowy Żołnierza Wojska Polskiego" oraz "Śpiewnik Żołnierza 16. Pułku Logistycznego". W czasie swojego wystąpienia Zastępca Dowódcy pułku jeszcze raz serdecznie powitał oficerów i żołnierzy, którzy "zasilają" stan osobowy naszej jednostki oraz pogratulował awansów. "Życzę wszystkim nowo przybyłym wielu sukcesów w służbie, pomyślności w życiu osobistym i przede wszystkim żołnierskiego szczęścia" - zakończył ppłk Domański. Uroczystość na placu zakończyła defilada pododdziałów.
Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16. Pułku Logistycznego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama