UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • a cos dla 20+ :(
 • @w - Dla 20+ pozostaje emigracja do innego miasta. Niestety w Elblągu dla 25-, 30-, 35- latków nic atrakcyjnego nie ma.
 • Teatr, kino, koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej, spotkania klubu literackiego, spotkania w PTTK, grupa morsów, zajęcia z ceramiki, zajęcia wyplatania makramy, wernisaże, spotkania literackie lub tematyczne, szereg sportowych aktywności w tym joga, zumba, basen, łyżwy, rolki. Są też kursy językowe. A czego ty byś oczekiwał? Odpisz, podpowiesz coś organizatorom na przyszłość, może ktoś uzna za słuszne i wdroży.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  Arlaapetita(2021-03-13)
 • @Arlaapetita - Wystarczy zainstalować aplikację meetup na telefon i zobaczyć, że w porównaniu do Trójmiasta Elbląg nie ma nic do zaoferowania dla 20-latków. Heh, bo uwierzę że przeciętny młody człowiek będzie zainteresowany muzyką klasyczną, spotkaniami PTTK albo garncarstwem. Niestety takie dziwne pokolenie, że niezależnie co się zaproponuje, to i tak nie będzie frekwencji. Brak popytu oznacza brak inwestycji. Osobiście ubolewam, że w Egu jest bardzo mało miejsc, gdzie jako 25-latek mogę poznawać rówieśników. Wszędzie gdzie się nie wybiorę, to są osoby mające zazwyczaj po 30-40-50 lat. Albo w drugą stronę - sami nastolatkowie. Całkowicie inne etapy w życiu, inne tematy rozmów i w ogóle inny język. Z oczywistych względów całkowicie pomijam puby i kluby nocne, bo to nie miejsca na zawieranie znajomości.
Reklama