UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @KibicOlimpii - Nie ma znaczenia czy do przestępstwa doszło w trakcie meczu, na stadionie czy poza nim - istotne jest to, że do jego popełnienia doszło i odpowiedzialni za nie są niestety kibice OE (obaj doskonale wiemy, że tak właśnie jest i nikt tu Spod Zegara nie przyjeżdżał, żeby dokonać prowokacji;) Nie chcę tu rozwodzić się na tematy polityczne, bo to nie ten wątek, powiem tylko tyle, że a) symetria jest fałszywa, bo marsz odbywał się legalnie i nic mi nie wiadomo nt. ew. zgłoszeń do prokuratury w/s jakiegokolwiek łamania tam prawa przez organizatorów czy uczestników oraz b) urzędowa penalizacja obrazy tzw. uczuć religijnych jest reliktem przed-oświeceniowego, anty-obywatelskiego prawodawstwa i wynaturzeniem polskiego systemu prawnego na skalę co najmniej kontynentu, które powinno zostać jak najszybciej z polskiego kodeksu karnego usunięte. Krótko mówiąc, podczas marszu prawo nie zostało złamane, podczas gdy ten rasistowski transparent prawo ewidentnie łamie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    21
    RobertKoliński(2019-08-17)
  • A słyszał Pan, że w USA wyrzucili z siłowni Adama Darskiego za obrażanie uczuć religijnych, bo miał koszulkę z nieodpowiednim zespołem na nadruku?
  • RobertKoliński @Zen - Słyszałem, uśmiałem się;) Dodajmy tylko dla porządku, że była to siłownia YMCA, czyli po raz kolejny wyszła ta chrześcijańska tolerancja w praktyce;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    14
    RobertKoliński(2019-08-17)
Reklama