UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Łączy nas patriotyzm

W środę 13 czerwca w Bibliotece Pedagogicznej odbędzie się spotkanie w ramach projektu „Łączy nas patriotyzm”, którego celem jest m.in. integracja środowisk kombatanckich z młodzieżą.

Stowarzyszenie Promujmy Kozłowo non omnis moriar wraz z partnerami, realizuje regionalny projekt „Łączy nas patriotyzm – III edycja”. Projekt ten zakłada organizację powiatowych spotkań prelekcyjno-integracyjnych dla osób ze środowisk kombatanckich, z członkami organizacji pozarządowych, samorządowcami, młodzieżą, pracownikami szkół. Na spotkaniu przybliżymy państwu realizowany od wielu lat autorski program „Patriotyzm Wczoraj i Dziś”. Po prezentacji zastanowimy się, co możemy zrobić, aby poprzez wspólne działania wokół tak cennej dla nas idei, jaką jest patriotyzm, gromadzić jak największe grupy ludzi, jak włączać w te działania mieszkańców i młodzież, jak spowodować, by były one w dzisiejszym świecie atrakcyjne.
       Będzie to również okazja do prezentacji dorobku i doświadczeń organizacji kombatanckich w kontekście otaczającej nas dziś rzeczywistości. Refleksyjnie zastanowimy się, jaka rolę pełnią i jaką mogą dziś pełnić członkowie środowisk kombatanckich w lokalnej przestrzeni społecznej.
       Będzie to też doskonała okazja do integracji. Będzie to sprzyjać w przyszłości lepszej współpracy środowisk, pomoże efektywniej korzystać z waszej wiedzy i doświadczenia.
       W imieniu organizatorów i partnerów projektu, serdecznie zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w 13 czerwca (środa) w sali konferencyjnej Warmińsko - Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Karola Wojtyły przy ul. św. Ducha 25 (Stare Miasto) w Elblągu.
      
       Program spotkania:
      
godz. 10:30-10:40 Otwarcie, powitanie gości - moderator Michał Śliwa, Stowarzyszenie Integracyjne Razem w Elblągu, przedstawiciel samorządu lokalnego
       godz. 10:40-10:50 Wprowadzenie - Maciej Prażmo, autor „Patriotyzm Wczoraj i Dziś”, geneza powstania pomysłu
       godz. 10:50-12:10 Prezentacja - Maciej Prażmo - „Patriotyzm Wczoraj i Dziś – 2006-2010”,
       godz. 12:10-12:20 Pytania i odpowiedzi
       godz. 12:20-12:40 Przerwa kawowa
       godz. 12:40-13:30 Debata i refleksje „Łączy nas partiotyzm” - prowadzący Michał Śliwa
       godz. 13:30 Zakończenie
      
Maciej Prażmo, prezes Stowarzyszenia Promujmy Kozłowo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama