UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Pięknie was KO wytresowalo i wygasilo oczekiwania. Wy to na zdjęciach nazywacie portem? Litości! Port obiecał nakrętka i motorówka. Miał być pobudowany za miliardy euro z KPO. Problem w tym że KOwcy rozkradli te pieniędze.
  • Tyle zachodu żeby odbić 21 europalet??!!!😁
  • POkaz to słowo klucz, aby zrozumieć faktyczną wartośc ćwiczeń w realnych warunkach walki z wojskiem przeciwnika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Taka prawda .(2026-06-26)
  • Czego oni tam szukają w tym niby porcie... a jak pan Jaruś chciał zbudować nam port i mierzeje przekopać to Unia i Natura 2000 grzmiały, że nie wolno- to pan Jarek wymyślił, że to inwestycja strategiczna i wojskowa o charakterze obronnym, I ci co teraz ćwiczą w tym porcie obśmiewali tą inwestycję jako nierealną, jakoś realia szybko się zmieniły I uśmiechnięci robią I ćwiczą groźne miny... a pan Jarek co teraz robi?, to samo co ja... a ja pacze, Apacze, Apacze w to niebo i stach mnie oblatuje, czy to Władymirowicz już leci, czy to tylko nasze burżuje
  • A autor odróżnia Mi-8 od Apache?? Widzę, że nie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jakiś(2026-06-26)
Reklama