UWAGA!

Mądrze, zdrowo, na sportowo, czyli nowe przedszkole ekologiczno-sportowe „Jedyneczka”

 Mądrze, zdrowo, na sportowo, czyli nowe przedszkole ekologiczno-sportowe „Jedyneczka”

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2,5-6 lat do wspólnej nauki i zabawy z Jedyneczką! Obecnie trwają zapisy do naszego przedszkola, w którym już we wrześniu dzieci rozpoczną swoją edukację.

Co oferujemy?
       Pragniemy w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Chcemy uczyć dzieci jak żyć zdrowo oraz rozwijać świadomość ekologiczną, kształtować postawy prozdrowotne i proekologiczne. Dać im możliwość praktycznego poznania wartości, które oferuje życie w naturalnym i zdrowym otoczeniu poprzez kontakt z przyrodą i przebywanie z dala od miejskiego smogu.
       Ponieważ wiemy, że ważnym elementem dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka jest ruch i aktywny tryb życia, Jedyneczka proponuje dzieciom (a także rodzicom!) zajęcia i zabawy sportowe, pod czujnym okiem specjalistycznej kadry.
       Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewni dzieciom realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego w oparciu o najlepsze metody i formy pracy oraz przygotuje do osiągnięcia gotowości szkolnej. Dzieciom, które wymagają wsparcia w zakresie rozwoju, zapewniamy zajęcia z terapii pedagogicznej, logopedii i gimnastyki korekcyjnej prowadzone przez nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami.
       Wszystkie dzieci mają zagwarantowaną naukę języka angielskiego, a dodatkowo mogą uczestniczyć w zajęciach rytmiki i tańca, warsztatach badawczych i ekologicznych, plastycznych, teatralnych oraz kulinarnych.
      
       Co nas wyróżnia?

       To, co wyróżnia nasze Przedszkole spośród innych, to wspaniała lokalizacja z dala od zgiełku ruchliwych ulic, ogromny ogród przedszkolny z pięknym placem zabaw oraz wspaniale wyposażone zaplecze sportowe (boisko do gier zespołowych, sala do zajęć gimnastycznych, sala do zabaw ruchowych i integracyjnych). Mamy duże, przestronne, nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne dla dzieci, a także pomieszczenia do zajęć specjalistycznych: logopedycznych i korekcyjno – kompensacyjnych.
       Posiadamy także własną kuchnię, co zapewnia przygotowywanie świeżych, zdrowych posiłków pod ścisłą kontrolą dietetyka.

 


       Naszym atutem jest także budynek przedszkola. To nowy obiekt, który został zaprojektowany i wykonany specjalnie na potrzeby przedszkola, zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie budownictwa. Jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, klimatyzację oraz monitoring. Zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i komfort.
      
       Nasze Przedszkole jest otwarte na potrzeby rodziców, dlatego planujemy otwarcie „Klubiku Dziecięcego” dla dzieci w wieku 2-2,5 lat.
       Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt telefoniczny lub zgłaszanie dzieci na formularzu zgłoszeniowym (z dopiskiem – Klubik ) dostępnym na stronie internetowej przedszkola.
      
       Pełna oferta przedszkola dostępna jest na stronie www.jedyneczka.elblag.pl
      


       Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe „Jedyneczka"
       Ul. Nowogródzka 7
       82-300 Elbląg
       tel. 606-25-31-09
       tel. 692-05-10-05
       www.jedyneczka.elblag.pl
       e-mail: kontakt@jedyneczka.elblag.pl
        

                                                                                            ------- artykuł sponsorowany ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie