UWAGA!

Mediacje rodzinne, cywilne, karne oraz poradnictwo prawno–obywatelskie

 Mediacje rodzinne, cywilne, karne oraz poradnictwo prawno–obywatelskie

 Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej zaprasza do udziału w projekcie pn. „Mediacje rodzinne, cywilne, karne oraz poradnictwo prawno-obywatelskie dla osób ze środowisk dotkniętych przemocą w rodzinie” finansowanego ze środków Urzędu Miasta w Elblągu przez Prezydenta Miasta Elbląg.

W ramach zadania prowadzone jest poradnictwo prawno-obywatelskie oraz mediacje w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych dla osób ze środowisk zagrożonych alkoholizmem oraz dotkniętych przemocą w rodzinie. Zadanie realizowane jest przez doświadczoną kadrę Centrum we współpracy interdyscyplinarnej z Komendą Miejska Policji w Elblągu, Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Stowarzyszeniem „Szansa na Rozwój”.
      
       Porady udzielane są od poniedziałku do czwartku w formie kontaktu bezpośredniego, telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty e-mail.
      
       Zapraszamy do siedziby Centrum w Elblągu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/101 lub do kontaktu telefonicznego pod nr (55)642-44-25 oraz za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem
esas_1@wp.pl.
      
---------- Ogłoszenie płatne --------
Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie