UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Metody integrujące grupę

2010-02-12
Aktualizowany 2010-02-14 07:49
Elbląg, Metody integrujące grupę

Stowarzyszenie studentów i absolwentów PWSZ "Pro Academicus" zaprasza żaków, którzy chcą poznać tajniki dobrego kierowana grupą na darmowe szkolenie. Spotkanie odbędzie się 19 lutego (piątek) w godz. 10-16 w siedzibie stowarzyszenia znajdującej się przy ul. Stefczyka 7/8.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby sprawdzić się w roli lidera.
       - Warsztat będzie służył praktycznemu poznaniu metod, które pomagają w integracji i wzajemnym poznaniu się grupy. Uczestnicy dowiedzą się, jak stopniowo zawiązywać więzi i budować atmosferę, jak odnaleźć swoje miejsce w grupie i jako lider - odpowiednio wykorzystać potencjał poszczególnych osób, a także jak twórczo rozwiązywać problemy - zdradza prowadząca Małgorzata Zamorska- animatorka stowarzyszenia KLANZA, oddział w Gdyni.
       Zapewniamy certyfikat, który z pewnością wzbogaci CV. Gwarantujemy również poczęstunek oraz materiały. Warsztaty są darmowe, jednak zobowiązują również do praktycznego wykazania się w roli lidera grupy - zorganizowania zajęć pozalekcyjnych dla dzieci z małych miejscowości w ramach Programu "PROJEKTOR-wolontariat studencki".
       Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres a.lawecka@projektor.org.pl. w tytule wpisując "Metody integrujące grupę", a w treści podać swoje imię, nazwisko, nazwę uczelni. Prosimy również opisać swoje dotychczasowe doświadczenie w pracy z ludźmi. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 lutego.
      
       Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.

      
Aleksandra Ławecka, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama