UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Międzynarodowe warsztaty w Stegnie

Elbląg, Zajęcia z arteterapii.
Zajęcia z arteterapii.

Od 31 sierpnia do 5 września w Stegnie odbywać się będą Międzynarodowe Warsztaty Artystyczno-Terapeutyczne, których organizatorami są CKiWM „Światowid” oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art.”.

W warsztatach wezmą udział osoby niepełnosprawne oraz terapeuci-pedagodzy z Niemiec, Rosji i Polski, z każdego kraju 15-osobowa grupa.
       - Różnorodność zajęć oraz bogaty program warsztatów sprzyjać będą integracji, wymianie doświadczeń w zakresie pracy terapeutycznej i artystycznej - zapowiada Teresa Miłoszewska ze Światowida. - Warsztaty realizowane będą w grupach, część zajęć adresowana jest do wszystkich uczestników, niektóre z nich są skierowane do młodzieży, inne - do terapeutów.
       W programie znalazły się m.in. warsztaty dotyczące seksualności osób niepełnosprawnych, warsztaty z arteterapii, edukacja przez ruch, a także warsztaty poświęcone metodom i formom pracy z osobami z autyzmem.
       - W trakcie pobytu w Stegnie goście z zagranicy wezmą udział w wycieczce do Elbląga, podczas której odwiedzą placówki prowadzone przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym oraz obejrzą elbląską starówkę - dodaje Teresa Miłoszewska.
       Dla uczestników warsztatów organizatorzy przygotowali również inne atrakcje: wizytę w Kątach Rybackich i udział w wernisażu prac uczestników Międzynarodowego Pleneru Artystycznego „Impresje”, wycieczkę autokarową do Trójmiasta oraz ognisko, dyskotekę, degustację potraw kuchni polskiej.
       Partnerami w realizacji projektu są Społeczna Organizacja Wsparcia i Ochrony Praw Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Ruczejok” z Zielonogradska oraz „Ohne Barrieren” z Rostocku. Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Fundacji im. Stefana Batorego i środków Roberta Bosch Stiftung.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama