UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żyjemy w coraz prężniej rozwijającym się kraju i podążamy za Europą, ale mam wrażenie, że coraz częściej zapominamy przy tym, żeby być sobie przyjacielem a nie wrogiem. Komentarze z cyklu o "fekaliach" są nieco przesadzone uważam, bo już dawno udomowiliśmy zwierzęta i nauczyliśmy je chodzić przy nodze, a to że załatwiają NATURALNĄ potrzebę fizjologiczną to już taka natura wszystkich stworzeń - tylko to człowiek powinien przecież zadbać o to, by jego podopieczny nie zostawiał po sobie takich brzydkich śladów. Przeraża mnie jednak z drugiej strony fakt, że jak idę z dzieckiem do parku, to z obawy o wdepnięcie na tą przysłowiową minę mam wielką ochotę ubierać za każdym razem dziecku kalosze. .Wracając jednak do wątku, to przebywając w różnych częściach Europy nie natknąłem się nigdy na pole minowe, czy to w większych aglomeracjach, czy mniejszych prowincjonalnych miasteczkach. .ani też z drugiej strony na podobnego typu plac zabaw dla zwierząt. Widziałem natomiast piękne połacie pasów zieleni, na których bawiły się dzieci, gdzie właściciele psów beztrosko przechadzali się ze swoimi "pociechami" i nikt nie sączył przez zęby, że komuś to przeszkadza. .Moim skromnym zdaniem: Nauczmy się najpierw ze sobą rozmawiać i godzić się na pewne ustępstwa a dopiero potem szukajmy konsensusów i decydujmy o zagospodarowywaniu takich miejsc - jakim jest właśnie część Parku Dolinka!
  • Szanowny rozwlekający się w komentarzu. Dobrnęłam do końca Twojej obszernej, acz nie niosącej za sobą ważniejszej treści, wypowiedzi. Taki światowy jesteś. .. "przebywasz w różnych częściach Europy". .. i parku dla zwierząt nie widziałeś? Polecam zacząć zwiedzanie kraju ojczystego. Może np. od Gdyni? :) Jest miło, czysto i schludnie. Może mentalność inna?
  • No tak, Polska to kraj paradoksu. Wszystko w temacie mr draw. .
Reklama