UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Dramatu elbląskiego urzędniczo-politykierskiego BO akt kolejny, niestety zapewne nie ostatni. Byłem dziś zobaczyć jak postępują prace z remontem alejek w Parku Kajki - robota wre, robotnicy pracują i niby wszystko ok, ale miałem okazję porozmawiać m. in. z kilkoma spacerowiczkami (osobami starszymi, matkami z wózkiem, jedną panią o kulach) i ich opinie o wyborze rodzaju nawierzchni, po której przyszło im się dziś poruszać (w tej części już "zrobionej") nie nadają się specjalnie do zacytowania. Wózkiem przejechać to droga przez żwirową mękę, dla niepełnosprawnej spacer tamtędy to dramat a warto zwrócić uwagę, że nawierzchnia jest ledwie (częściowo) oddana i jeszcze sucha, co to jednak będzie po kilku dniach deszczu, to się przekonamy zapewne niedługo. Zastanawialiśmy się kolektywnie, czy w Parku Kajki będziemy mieć drugi casus Dolinki i niesławnego bagienka przy ruinach kąpieliska, zwanego powszechnie "wychodkiem dla psów" - czas oczywiście pokaże; Hashtagi: #BudzetUrzedniczy,#BudzetKorupcyjny,#BudzetSzkolny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  5
  RobertKoliński(2019-08-22)
 • @RobertKoliński - Tak się składa, że nawierzchnia z parku Kajki lepiej się zachowuje przy mokrej pogodzie niż teraz a poza tym inwestycja jest jeszcze nie oddana do użytku więc nie marudzić.
 • RobertKoliński Zaprawdę ciekaw jestem jak będzie wyglądała ta nawierzchnia, kiedy przy jesiennej pogodzie przejedzie po niej parę rowerów, wózków, hulajnóg etc. - pażywiom-uwidim, jak mawiają zauralscy górale;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  6
  RobertKoliński(2019-08-22)
 • Się proszę odczepić od tego "wychodka" ! Nie chodzi tam Pan, więc o co chodzi ? Akurat psy i ich opiekunów to miejsce cieszy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Elblążanka62(2019-08-23)
 • @RobertKoliński - Niech Pan się zastanowi co pisze, bo tego po prostu się czytać nie da. Alejki w Parku Kajki są w trakcie remontu. Będą wyglądać identycznie jak w przepięknym różanym parku. Nawierzchnia jest jeszcze nie oddana do użytku a po tym po czym Pan chodził to tzw. podbudowa a nie nawierzchnia ostateczna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Mieszkaniec - 33(2019-08-24)
Reklama