UWAGA!

Na pocztę tylko w dni robocze

 
Elbląg, Poczta przy ul. Ogólnej czynna jest tylko w dni robocze
Poczta przy ul. Ogólnej czynna jest tylko w dni robocze (fot. WS)

Mieszkańcy osiedla Nad Jarem nie załatwią już w sobotę żadnej sprawy na pobliskiej poczcie. Dyrekcja Poczty Polskiej postanowiła, że będzie ona czynna tylko w dni robocze. Sprawę zgłosił nam jeden z Czytelników.

Jak wyjaśnia Piotr Gołdanowski z Biura Public Relations Poczty Polskiej, wszelkie zmiany w funkcjonowaniu tej i innych placówek pocztowych poprzedzone są... badaniami rynku i potrzeb klientów. - Podejmując decyzje w tym zakresie, mamy na uwadze względy ekonomiczne oraz przede wszystkim zapewnienie klientom właściwej dostępności do usług pocztowych – informuje Piotr Gołdanowski.
       Co więc ma zrobić osoba, która chce mieć "właściwą dostępność" i musi skorzystać z usług poczty w sobotę i to akurat na osiedlu Nad Jarem? Musi się pofatygować do placówek przy dworcu, przy ul. Pocztowej lub do hipermarketu przy ul. Żeromskiego, która to placówka jest również czynna w niedzielę.
      
K
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jar wymiera
 • Awizowana przesyłka będzie leżeć na Ogólnej, a ja w sobotę na żeromskiego mam dygać?! PO CO???
 • Czy pan Piotr był chociaż raz w sobotę w tej placówce i widział ilu klientów stało w kolejkach? Chyba nie, bo nie kłamałby tak bezczelnie, że to dla poprawy " dostępności usług" . Żenua.
 • Widzę, że jak najszybciej trzeba przerzucić się na InPost i paczkomaty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  3
  badwkurzonynamaksa(2014-06-05)
 • Na poczcie na Zawadzie jest tak samo - w sobotę nieczynna
 • I bardzo dobrze ! Bo urody przecudnej panie z poczty musiały pracować w soboty jak za socjalizmu kosztem rodziny itp wolności. Wypoczywajcie na łonie nie tylko natury. .. Pozdrawiam Panie Nad Jarem. " Wielbiciel" . .
 • Poczta " Główna" na ulicy Pocztowej w soboty też już nie pracuje.
 • poczta polska to porażka. mad jarem 10 pracownic a jedno okienko czynne kolejki zawsze. zlikwidować to. monopolista który miesiąc przetrzymuje przekazy z skarbówki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  3
  slawek1111(2014-06-05)
 • Proponuję likwidację tej beznadziejnie działającej firmy. Wszystkich pracowitych niższego i średniego szczebla zatrudnić w nowym podmiocie, a tę całą wierchuszkę na bruk. Drożyzna okropna. Np. list do Niemiec zdrożał w tym roku z 9 zł do 14 zł, a wkrótce kolejne podwyżki. Na rynek wejdzie Deutsche Post i pozamiata ten cały syf.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  2
  Christoph(2014-06-05)
 • W innych krajach jakoś poczty są czynne od poniedziałku do piątku i nikt afery nie robi. Polakowi zawsze nic nie pasuje. Jak będą czynne w soboty to znowu będzie problem, że za krótko.
 • i znowu obcy kapitał się dorobi na polskiej ziemi, no szkoda, ale jak polak głupi, to niech i ma. .
 • Na Zawadzie PP jest też teraz czynna tylko pn-pt od 10 do 19.Ciekawe jak ktoś kto pracuje 10-18 na drugim końcu miasta i dojeżdża autobusem ma cokolwiek odebrać.
Reklama