UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak, 1,7 zgonów na 100000 osób. Niecałe dwie osoby. Zakrzepica. Taaaaa, niesamowite zagrożenie. Pewnie więcej osób zmarłoby po połknięciu witaminy C albo innego popularnego leku. Więcej osób pewnie ma tą zakrzepicę też z innego powodu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    15
    RobertK147(2021-05-12)
  • @RobertK147 - Zgłoś się na ochotnika żeby być tą jedną z dwóch osób zmarłych na zakrzepicę.
  • Człowieku ludzie już dawno po 2 dawce Astra i cuda się nie zadziały. Takie skutki uboczne masz wpisane w każdej tabletce.
  • "Zgłoś się na ochotnika. .. .. "- idąc tym tokiem rozumowania to nie wychodziłbym z domu i nie jeździł autem bo miałbym 10 albo 50 razy większą szansę że nie wrócę cały do domu. Poza tym jestem po pierwszej dawce AZ i czekam na drugą. I jestem zadowolony. I nie ulegam histerii medialnej (i finansowej).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    RobertK147(2021-05-12)
  • @RobertK147 - Taką dużą tabletką witaminy C można się nawet zakrztusić; -)
  • Dostałem Astrę i mam się dobrze. Poczekajmy, aż zacznie się sezon wyjazdów. Będzie tylu chetnych, że nie nadąży się szczepić. Tylko że między podaniem pierwszej i drugiej dawki trzeba sporo poczekać. Tak więc radzę szczepić się tym co jest, a nie wysłuchiwać autorytetów pokroju pani Górniak i pana gwiazdora Komarenki.
  • @RobertK147 - Histerię medialną i finansową to masz od roku trwania tego obłędu. Pfizer przebija prognozy, zysk na akcję prawie 50% kwartał do kwartału. Zapłacimy za to wszyscy megainflacją, surowce przebijają sufit. Wielu (w Polsce 130 00)zapłaciło cenę najwyższą, zamordowani z zimną krwią przez MZ. A wszystko przy śmiertelności na świecie rzędu któregoś miejsca po przecinku. Szczepić, jeździć, obserwować.
Reklama