UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu jeśli nie piszesz się na Astra Zenekę to możesz tylko czasem trafić na rzadkie terminy z okresem czekania 1-2 miesiące. System dystrybucji jest niesprawiedliwy. Zacząłem szukać rejestracji pod koniec kwietnia. Mam cukrzycę i nadciśnienie to zakładam, że jeśli zachoruję to na 90% zostanę wkrótce opisany w statystyce jako "zmarł, miał choroby współistniejące". Dlatego nie chciałem Zeneki z oficjalnie mniejszą skutecznością. I okazało się, że w mieście i okolicy 30km na maj jest tylko Zeneka, 100% proponowanych terminów. Wszystko zmienia się magicznie po przekroczeniu linii województwa pomorskiego i, z drugiej strony, dotarcia do okolic Olsztyna. Tam terminów mnogo, każda z 3 szczepionek to wyboru od ręki. Wygląda więc, że miejsca bliżej władz decyzyjnych, organizujących system są dobrze zaopatrzone, a na prowincje ślą to co gorsze, samą Zenekę. Tak jest do dziś. Otwarto masowy punkt szczepień, 100% tylko z Zeneką. Statystycznie to oznacza, że są tereny gdzie 100% szczepionek to Pfizer i Moderna. Czy to przypadek, że są to obszary dużych miast i ośrodków urzędniczych? Po 2 dniach polowania udało mi się zdobyć jeden termin na Pfizer z okresem czekania jeden miesiąc, na koniec maja. Czekam. PS. Sprawdzam w tej chwili. 12 maja. Elbląg: Astra Zeneka dziś, i codziennie dowolne terminy. Pierwszy termin na Pfizer, za miesiąc 2 i 9 czerwca. Gdańsk. 200 terminów od ręki Pfizer i Moderna, dziś i jutro
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    fasola(2021-05-12)
  • @fasola - W Gdańsku Pfizer max 3 dni czekania
  • @fasola - To slabo szukales serio. Ja sprawdzalem kilka dni pomiedzy 28kw do 5 maja. Udalo mi sie znalezc terminy na 11 i 17.To znaczy bylo ich wiecej nawet na maj, ale pozniej. Musisz siedziec i klikac, bo okazja moze sie trafic w kilka chwil. Nie klikaj w dni wolne, bo to nie ma sensu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Realista1(2021-05-12)
  • Medium @fasola - A po czym zachorował i zmarł Krzysztof Krawczyk? Przecież po Pfizerze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2021-05-20)
Reklama