UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Masakra jakaś szkoły zamknięte, i co ja mam zrobić zwolnić się z pracy?? Czy co z dzieciakami, działać?? Przecież to co teraz się dzieje to nie idzie tego nazwać życiem. Po otwierać szkoły, sklepy to co potrzebne do życia i ŻYĆ w miarę normalnie z podwyższonymi standardami higieny, maseczki przyłbice też stosować, imprez nie organizować. Kto ma zachorować i tak zachoruje, dla mnie to nie ma różnicy czy zdechnę na wirusa czy z głodu bez pracy. Ja już mam dosyć!! Wybory teraz ważniejsze niż wszystko inne. Hashtagi: #zostanWdomu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    8
    Tomasz85(2020-04-24)
  • @Tomasz85 - dajcie koniec roku 1 czerwca a nie ciagniecie to w nieskończoność
  • @Tomasz85 - nie sztuka naklepać, trzeba wychowywać, a nie zrzucac na panstwo. .500+ sie bierze, to są również jakieś obowiązki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    szoking(2020-04-24)
  • @szoking - Weź se te 500 +, a normalnym ludzią dajcie żyć, otwórzcie szkoły, ceny niech również będą takie jak przed 500+. Trzeba żyć swoim życiem a nie wpie.. się komuś do portfela.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Tomasz85(2020-04-24)
  • @Tomasz85 - a co mają wybory do egzaminów ??? też zwichrowany ???? przez tefałeny ????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    ljhgjhgjh(2020-04-24)
  • @Tomasz85 - Tylko gdyby wszystko było pootwierane. .. i spotkałby nas scenariusz Włoch lub Hiszpanii, to wtedy wszyscy lamentowaliby, że rząd nic nie robi. A jesli chodzi o wybory, to problem ma opozycja totalna, której ani wybory tradycyjne nie odpowiadają, ani wybory korespondencyjne. Zarzucają Kaczyńskiemu brak demokracji, a tymczasem sami dążą do przejęcia władzy siłą. Opozycja nie ma za grosz honoru, nie potrafią pogodzić się z przegraną, sondaże od kilku miesięcy wyraźnie wskazują, że wyborcy nie są zainteresowani powierzeniem im władzy politycznej, ale oni jak świnie w chlewie pchają się za wszelką cene do koryta. Dążą do destabilizacji naszej Polski, namawiają wojsko do buntu (pan Sławomir Nitras poseł KO w rozmowie z dziennikarzem Sekielskim). Giertych udziela im wskazówek, jak zbojkotować wybory i jeszcze jest przy tym tak arogancki, że publikuje to w mediach społecznościowych. Podpisują jakieś brudne porozumienia, aby blokować wybory, samorządowcy opozycyjni im w tym pomagają. I jeszcze mówią, że to Kaczyński zagraża demokracji. To jest chore i szokujące.
  • @kopi - no tak, wina PiSu, że jest koronawirus!
Reklama