UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Właśnie wróciłem ze spaceru ze Starego Miasta. Fajnie, ze znów wraca zycie sle niefajnie, ze ten nieszczęsny samolot znów warczy. Nie można było spokojnie porozmawiać, bo to ciągle warczy i warczy. I tak bedzie całe lato. Niebywałe, że władze miasta na to pozwalają.
  • Podpisuję się. Ten samolot dopiero przed chwilą przestał latać. Przecież rok temu mieszkańcy podpisali petycję. Prezydent "poprosił"te firmę o zmniejszenie uciążliwosci. Chyba firma się tym nie przejęła. Jutro ma być spotkanie w Bażantarni grupy protestującej przeciw budowie trasy Wschodniej. Może zaprotestujcie też przeciw temu samolotowi?
  • A ptaki ci nie przeszkadzają, psy szczekajace, dzieciaki krzyczące? Mieszkasz w mieście, jeżeli chcesz ciszy i spokoju to wyprowadź się na głęboką prowincję, gdzieś pod lasem i wtedy wymagaj ciszy od otoczenia. Hashtagi: #Iwona
  • @Paola - No nic nie mogłeś(aś)mądrzejszego wymyśleć, bo właśnie ludzie na prowincji też muszą znosić ten przeklęty warkot nad swoimi domami !!! Ten samolot musi przestać latać, nic innego nie wchodzi w grę!!!
Reklama