UWAGA!

Osiedle Muminków – ostatnie domy!

2017-04-04
07:00
 

Powstające w Elblągu osiedle domów jednorodzinnych pod wdzięczną nazwą Osiedle Muminków okazało się w ostatnim czasie jedną z najbardziej trafionych inwestycji deweloperskich w naszym mieście. Przemyślana funkcja i rozkład pomieszczeń oraz całkowita powierzchnia domów, która wynosi od 135 do prawie 145 m2 to oferta, która spełniła oczekiwania wielu osób poszukujących swojego wymarzonego domu.

Pierwszy etap budowy zbliża się powoli do finiszu – oddanie domów do użytkowania planowane jest latem tego roku. Tymczasem ostro ruszyły prace drugiego etapu „Muminkowy Las”. Etap ten obejmuje budowę 12 domów usytuowanych pod ścianą lasu, na wysokości ponad 80 m n.p.m. Ustalony harmonogram budowy oraz sprawność ekipy budowlanej powoduje, że w większości budynków stoją już ściany parteru. Deweloper – firma Małe Bielany, stara się aby przed sezonem zimowym zamknąć wszystkie prace budowlane na zewnątrz budynków i zakończyć budowę na Gwiazdkę 2017 roku. 
            Jak potwierdzają doradcy z zespołu Freedom Nieruchomości, obsługujący sprzedaż inwestycji, większość domów znalazła swoich nabywców, jednakże na nowych właścicieli czekają trzy ostatnie domy – dwa w zabudowie skrajnej z pięknymi działkami 400 m2 i ponad 460 m2 oraz ostatni dom w zabudowie szeregowej graniczący ogrodem bezpośrednio z lasem.

 


            Całe Osiedle Muminków to docelowo zespół 25 domów, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Świetne położenie, dostęp do infrastruktury technicznej, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, światłowód, ale przede wszystkich świetna termika budynków zapewnią bardzo niskie koszty eksploatacyjne budowanych domów.
            Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie inwestycji. Telefon w sprawie rezerwacji 601 658 100 lub 55 233 25 39.
        
            Firma Freedom nieruchomości zajmuje się nie tylko obsługą inwestycji deweloperskich. Doradcy firmy wspierają klientów również w obsłudze rynku wtórnego. Perfekcyjne przygotowanie nieruchomości, szeroki marketing, nowe technologie, sieć oddziałów na terenie całej Polski, to czynniki, które gwarantują klientom najszerszy pakiet obsługi nieruchomości dostępny na elbląskim rynku. 
            Zapraszamy do siedziby Freedom nieruchomości przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu lub na stronę.
      
                                                               -------------- artykuł sponsorowany --------------

      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej