UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatni moment na zdobycie stypendium

Elbląg, Ostatni moment na zdobycie stypendium

Jeszcze parę dni i w szkołach rozlegnie się dźwięk pierwszego dzwonka. To ostatnia chwila, by złożyć wniosek o stypendium „Szansy” i „Słonika”, skierowane do osób osiągających wysokie wyniki w nauce lub osób niepełnosprawnych. Termin składania wniosków upływa 7 września.

Program Stypendialny „Szansa” skierowany jest do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i policealnych oraz studentów (uczących się w trybie dziennym) osiągających wysokie wyniki w nauce i będących w trudnej sytuacji materialnej.
       O „Słonika” ubiegać się mogą niepełnosprawni uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci (uczący się w trybie dziennym) będący w trudnej sytuacji materialnej. Obydwa programy skierowane są do osób będących stałymi mieszkańcami miasta Elbląga i powiatu ziemskiego elbląskiego.
      
       Szczegółowe informacje i warunki zawarte są w regulaminach dostępnych na stronie Fundacji Elbląg. Można tam też pobrać wniosek wraz z oświadczeniem o sytuacji materialnej kandydata do stypendium.
       Dokumenty składać należy osobiście w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Związku Jaszczurczego 17 lub za pośrednictwem poczty. Dodatkowych informacji dotyczących programów można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, e-mail: biuro@fundacja.elblag.pl bądź bezpośrednio w biurze.
      
       Przypominamy także o trwającym Konkursie Stypendialnym „Młodzieżowy Animator” prowadzonym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Fundacja Elbląg, jako organizacja partnerska, będzie nominować aktywnych, młodych działaczy z terenu Elbląga i powiatu. Trzech najlepszych może otrzymać jednorazowe stypendium. W tym przypadku termin zgłoszeń upływa 17 września. Więcej informacji na stronie internetowej.
      
       Stypendia „Szansy” i „Słonika” finansowane ze środków Fundacji im. Stefana Batorego, Urzędu Miejskiego w Elblągu, Starostwa Powiatowego w Elblągu, darowizn od osób prywatnych i firm, wpłat z tytułu 1% podatku oraz odsetek od lokat funduszy.

      
Agnieszka Czubiel, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama