UWAGA!

Parkiet jest dla was!

Elbląg, Parkiet jest dla was!
Fot. Marcin Gołkowski

Karnawał powoli się kończy. Dla tych, którzy na karnawałowych imprezach nie błysnęli jeszcze tanecznym talentem, Centrum Tańca Promyk przygotowało kursy tańca towarzyskiego, dzięki którym przy następnej tanecznej okazji na pewno będzie się czym pochwalić.

Towarzyski – bo tańczy się go w parach, a z nabytymi umiejętnościami najlepiej zaprezentować się w szerszym gronie. Gdy już poczujecie się swobodnie na parkiecie, wtedy inni będą na was patrzeć z podziwem i zazdrością.
       - Pierwsze zajęcia odbyły się w miniony weekend, ale wciąż zapraszamy chętne pary do dołączenia do grupy. Zajęcia odbywają się w soboty od godz. 16:00 do 17:30 w Centrum Tańca Promyk – mówią organizatorzy zajęć.
       Podczas zajęć na kursie tańca towarzyskiego pary poznają podstawowe kroki i figury tańców standardowych – (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep) oraz tańców latynoamerykańskich (rumba, samba, cha-cha, paso doble, jive). Nowe umiejętności przydadzą się na każdej tanecznej imprezie. Walc angielski doskonale wygląda na oficjalnych balach, a kubańska cha-cha świetnie sprawdza się na imprezie domowej czy dyskotece. Dodatkowo taniec towarzyski jest bardzo różnorodny, każdy z tańców ma własną historię i odmienny charakter, dlatego zajęcia nigdy nie są nudne i monotonne.
       Dla tych, który wolą ćwiczyć w zaciszu własnego domu, lub nie mają odwagi pójść na kurs tańca „Światowid” ma wyjątkową propozycję. Na stronie www.balticcup.swiatowid.elblag.pl zamieszczone zostały krótkie kursy nauki podstawowych kroków tanecznych, można je oglądać pod linkiem.
       Również najmłodsi mogą jeszcze zapisać się na kurs tańca towarzyskiego, który ruszył przed feriami. Najbliższe zajęcia odbędą się 13 i 14 lutego. Koszt miesięcznej nauki (2x w tygodniu) to 50 zł. Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80, tel. 55 611 01 30; 609 977 220 lub e-mailem.
      
      
      
Edyta Bugowska, rzecznik prasowy CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama