UWAGA!

Po Dniu Otwartym w SP 21

 Elbląg, Po Dniu Otwartym w SP 21
fot. nadesłana

1 marca odbył się Dzień Otwarty w SP 21. W tym czasie osoby chętne mogły przyjść do szkoły i zobaczyć w jakich warunkach się uczymy, co ciekawego możemy robić na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych, a także zrobić mały wywiad z nauczycielami.

Dzień Otwarty miał na celu prezentację dorobku szkoły, jak również przybliżenie placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom. W programie dnia swoją ofertę zaprezentowali nauczyciele i uczniowie. Były to: pokazy robotyki, prezentacje wokalno-muzyczne, gry, łamigłówki, doświadczenia bio-chemiczne itp. Dzięki współpracy wielu nauczycieli i uczniów nasza placówka rzetelnie zaprezentowała swoje atuty.
       Była to także doskonała okazja do poznania nowych osób, odwiedzenia swojego wychowawcy sprzed kilku lat oraz do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji na indywidualność drugiego człowieka.
       Dni otwarte okazały się być bardzo dobrym pomysłem, zainteresowały wiele osób. Mamy nadzieję, że główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych pierwszoklasistów oraz rodziców.
      
      
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP 21
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Najlepsza podstawówka w Elblągu !!!! Rewelacyjna kadra już nie wspomnę o dyrektorze - przecudowny pedagog. Z punktu widzenia rodzica gorąco polecam. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Milan :)
 • Szkoda tylko, że dzieci mają 8 lekcji w ciągu dnia i zaczynają zajęcia o 7.Czy na pewno dobro dziecka stawia się na pierwszym miejscu?!!!
 • A ja analizując plan lekcji nie zauważyłam 8 lekcji. Oj chyba ktoś zawistny jest, albo zazdrosny!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  inkagas(2014-03-05)
Reklama