UWAGA!

Poznaj kandydata na prezydenta

 Elbląg, Poznaj kandydata na prezydenta

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe 2018. Od jesieni zacznie obowiązywać dwukadencyjność. Prezydenci miast, wójtowie i burmistrzowie będą rządzić 5 lat, wybory odbędą się 21 października, 4 listopada druga tura. To od obywateli zależy, kto będzie reprezentował nas w naszych lokalnych społecznościach.

Uczestnictwo w wyborach to nasz obowiązek, warto zatem poznać kandydatów i wysłuchać, co mają do powiedzenia, a także osobiście zadać im pytania dotyczące przyszłości naszego miasta.
       Z inicjatywy obywatelskiej grupy Rozmawiajmy o Demokracji powstał projekt zgromadzenia wszystkich kandydatów w jednym miejscu. Będzie to forma debaty i dialogu społecznego. Kandydaci będą do dyspozycji wszystkich tych, którzy przyjdą na spotkanie pod hasłem ‘’ Poznaj kandydata na Prezydenta ’’. Dziś (21 września) o godz. 16:30 zapraszamy na plac Konstytucji przed pomnikiem Odrodzenia.
       Także z obywatelskiej inicjatywy w tym dniu pomnik ponownie zostanie ubrany w koszulkę z napisem Konstytucja. Pamiętajmy Konstytucja to najważniejszy akt prawny Rzeczpospolitej Polskiej, akt, który powinien być przestrzegany zwłaszcza przez rządzących naszym krajem.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Elbląga, którym nie jest obojętny los naszego miasta do obywatelskiej debaty.
      
      
Grupa Rozmawiajmy o Demokracji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama