UWAGA!

Przed Tobą matura? Z Edun Korepetycje przygotujesz się do niej bezstresowo

 Przed Tobą matura? Z Edun Korepetycje przygotujesz się do niej bezstresowo

 Egzamin dojrzałości to najważniejszy egzamin w Twoim życiu, jeśli chcesz się do niego dobrze przygotować to Edun Korepetycje w Elblągu jest najlepszym miejscem. To właśnie od matury zależy Twoja dalsza ścieżka edukacji oraz kariera zawodowa. Marzysz o prestiżowym kierunku studiów? Zapraszamy na intensywne kursy maturalne w ferie zimowe.

Szukasz wsparcia podczas przygotowań do matury? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź nasz oddział Edun w Elblągu - specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy intensywne kursy maturalne w ferie zimowe! Z Edun Elbląg nie tylko zdasz egzamin dojrzałości, ale również uzyskasz wysokie wyniki, które otworzą Ci drogę na prestiżowe uczelnie. Nasze kursy maturalne w Elblągu prowadzone są w oparciu o programy opracowane przez specjalistów współpracujących z CKE – z nami masz pewność, że omówimy wszystkie wymagane na egzaminie zagadnienia. Przygotujemy Cię do matury z każdego przedmiotu na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Kursy maturalne w Edun to wysoka jakość kursów, które prowadzone są przez najlepszych korepetytorów.
      
       Dlaczego warto wybrać kursy maturalne Edun?
       Jesteśmy placówką edukacyjną, która szczególny nacisk kładzie na jakość przekazywania informacji. W Elblągu jesteśmy już trzeci rok szkolny. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów. Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy są osobami otwartymi i cierpliwymi, a swoją wiedzę potrafią wyłożyć w sposób zrozumiały i nieskomplikowany. Nasi korepetytorzy to także osoby będące egzaminatorami OKE Łomża. Kursy maturalne w Edun Korepetycje to również praca na rzeczywistych arkuszach egzaminacyjnych.
      
       Z myślą o Tobie i Twoich wynikach prowadzimy kursy maturalne w oparciu o programy edukacyjne CKE. Nasza metodyka nauczania jest niezwykle skuteczna i bezstresowa – dzięki nam zrozumiesz zagadnienia, które dotychczas wydawały Ci się trudne. Kursy maturalne w Elblągu odbywają się w grupach 4-6 osobowych, a poziom zajęć dostosowany jest do poziomu kursantów. Z nami masz pewność, że nauczyciel poświęci Ci tyle uwagi, ile potrzebujesz. Dodatkowo każdy uczeń może uzyskać dodatkowe konsultacje indywidualne.
      
       Intensywne kursy maturalne w ferie prowadzone będą z wszystkich przedmiotów maturalnych, od poniedziałku do piątku. Zajęcia trwają w blokach 2 x 90 minut. Kurs składa się z 50 godzin lekcyjnych, koszt jednej lekcji jest bardzo atrakcyjny - od 14 złotych. Zajęcia będą odbywały się w profesjonalnych i komfortowych salach dydaktycznych w naszym oddziale w Elblągu ul. Armii Krajowej 7-8.

 


       Bezpłatna lekcja próbna
       Jeśli chcesz się przekonać, czy nasz kurs maturalny trafi w Twoje potrzeby - skorzystaj z darmowej lekcji próbnej.
      
       Edun Korepetycje
       Profesjonalna Akademia Korepetycyjna
       Elbląg, Armii Krajowej 7-8
       tel. 55 621 29 28
       www.edun.pl

      

--------- Reklama ---------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie