UWAGA!

Przyjdź na przedpremierowy pokaz nowego SUV-a Suzuki Vitara

 Przyjdź na przedpremierowy pokaz nowego SUV-a Suzuki Vitara

Salon Suzuki Gołębiewski zaprasza w środę, 26 września na Roadshow, podczas którego znany dziennikarz motoryzacyjny TVN Turbo Jarosław Maznas zaprezentuje nowy SUV Suzuki Vitara. Początek pokazu o godz. 19.00. Przyjdź, zobacz, przetestuj i zostań właścicielem nowego modelu!

Vitara obchodzi właśnie 30. urodziny i jest pionierem w kategorii kompaktowych SUV-ów. Jest ceniona za stylowy wygląd, zwrotność, komfortową jazdę po drogach i autentyczne osiągi w terenie. Te cechy zawsze wyróżniały Vitarę, a zaawansowany napęd na cztery koła ALLGRIP stawia to auto naprawdę wysoko wśród konkurencji.
       O zaletach tego wspaniałego modelu, dowiemy się podczas przedpremierowego pokazu nowego SUV-a Suzuki Vitara, który odbędzie się już w środę (26 września) w salonie Suzuki Gołębiewski.

 


       Roadshow poprowadzi, jak zawsze, znany dziennikarz motoryzacyjny Jarosław Maznas. Prezentacji nowego modelu Suzuki towarzyszyć będą liczne pokazy artystyczne oraz konkursy, w których nagrodą główną będzie Nowa Suzuki Vitara na weekend z pełnym bakiem paliwa!
      
       Z całą pewnością sporo osób chciałoby wypróbować ten model, a cały weekend będzie do tego wspaniałą okazją! Dla uczestników pokazu przygotowaliśmy specjalną, limitowaną ofertę na zakup nowego modelu!
       Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z rodzinami 26 września na godz. 19 do salonu Suzuki Gołębiewski w Elblągu przy ul. Żuławskiej 19.
      
Więcej informacji na stronie.
      


       ----  artykuł sponsorowany ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie