UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie rozumiem zdziwienia czytelnika, przecież TO JEST POLSKA WŁAŚNIE!. U nas naród ma "gdzieś" wszystkie nakazy i zakazy, a zaśmiecanie jest naszym narodowym sportem. Cechą charakterystyczną naszego społeczeństwa jest brak kultury osobistej i szacunku wobec wszystkich I wszystkiego. Czytelnik podaje przykład rezerwatu leżącego z dala od miasta, a takie same zjawiska są w naszych osiedlach mieszkaniowych, w klatkach schodowych, na przystankach komunikacji, nawet na placach zabaw, nie mówiąc już o naszych parkach i zieleńcach. A Pan/Pani się dziwisz, przecież u nas teraz kota nie ma, więc myszy szaleją. No bo kto mi zabroni - to teraz dewiza rządząca naszymi rodakami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    79
    7
    Normalny kraj ?(2022-04-15)
  • @Normalny kraj ? - I znowu ta pedagogika wstydu i ciągłe wmawianie Polakom, że są gorsi. Proponuję pojechać np. do Wlk. Brytanii i zobaczyć jak tam jest "czysto" i jaka jest kultura osobista, zwłaszcza w weekendy. Jak wygląda sytuacja z koszami na śmieci w Parku?
  • @Normalny kraj ? - Ale jak ktoś chce sobie wyrobić paszport i wyjechać do jakiegoś normalnego kraju, to jest wielkie oburzenie partyidiotów rozwalających kraj od środka.
  • @eb - To be jest żadna pedagogika wstydu. To jest prawdziwy wstyd i to, że w są kraje, w których jest gorzej nie oznacza, że mogę być dumny ze Śmiećpospolitej. Zawsze porównuj się z lepszymi a nie z gorszymi.
  • @eb - Byłem w Wlk. Brytanii. Owszem jest bałagan i bród, ale głównie tam, gdzie większość stanowią przybysze o ciemnej karnacji. Takie spostrzeżenie. Byłem też w Norwegii i widziałem miejsca udostępniane dla wszystkich. Biwaki, miejsca na ogniska i budowane grille. I każdy po sobie sprzata.
Reklama