UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Regent – jedyna szkoła podstawowa z dwujęzycznym nauczaniem wczesnoszkolnym

2017-05-07
18:00
 

W bilingualnej szkole podstawowej Regent trwa rekrutacja. Jest to jedyna w regionie szkoła z nauczaniem dwujęzycznym.

Regent – szkoła odkrywców talentów
       Nasza szkoła to miejsce skupione na uczniu i jego potrzebach, miejsce, w którym każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na swój własny sposób. W Szkole Podstawowej Regent wiemy, jak zapewnić edukację na najwyższym poziomie i stworzyć atmosferę, w której rodzą się pasje – naukowe, artystyczne oraz sportowe. Staramy się, aby każdy z naszych uczniów miał możliwość rozwijania swoich zainteresowań, a wszechstronnie wykwalifikowani, przyjaźni nauczyciele sprawiają, że Regent jest miejscem, w którym szacunek i życzliwość do drugiego człowieka jest codziennością.
      
       Regent – szkoła otwarta na świat

       Odpowiedzią na potrzeby naszych uczniów są działania służące wyposażeniu ich w umiejętności niezbędne do funkcjonowania we współczesnym świecie. Wierzymy, że nauka języków obcych poszerza horyzonty, umożliwia rozwój i sprzyja efektywnej komunikacji w codziennym życiu, a mądre korzystanie z najnowszych technologii podczas nauki sprawia, że nasi uczniowie są przygotowani do życia we współczesnym, cyfrowym świecie.
      
       Zapraszamy do klasy pierwszej i siódmej

       Język angielski w klasie pierwszej realizowany jest w wymiarze 10 godzin lekcyjnych (co daje ok. 330 godzin lekcyjnych w roku) z podziałem na dwie godziny w ramach podstawy programowej oraz osiem godzin w ramach warsztatów English Music, Art, Games oraz Talk prowadzonych przez nauczycieli obcokrajowców. Stawiamy na indywidualne tempo rozwoju i możliwości uczenia się w klasach 14-16 osobowych. Oferujemy fachową opiekę dydaktyczno-pedagogiczną od 6.45 do 17.00.
      
       W klasie siódmej

 

część przedmiotów nauczana jest zarówno po polsku jak i po angielsku, dotyczy to chemii, biologii i WOS-u. Dodatkowym atutem, poza dużą ilością godzin w  języku obcym, są konwersacje z obcokrajowcami (native speakers) w małych grupach. Zapewniamy rozszerzenia dla uczniów o zainteresowaniach biologiczno-chemicznych i matematyczno-technicznych. Zajęcia odbywają się codziennie od 8:00 do 15:30. Dbamy o wysoki poziom nauczania w klasach liczących maksymalnie do 20 uczniów z podziałem na grupy językowe i rozszerzenia.
      
       Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest finansowana z dotacji państwowej i czesnego. Wysokość czesnego w klasie pierwszej wynosi 450 zł, w czesnym zawarte są zajęcia od 6:45 do 17:00, drugie śniadanie oraz obiad.
       W klasie siódmej czesne wynosi 350 zł.
       W szczególnych przypadkach oraz przy zapisie dwojga dzieci czesne ustalane jest indywidualnie z Dyrektorem szkoły.
      
       Serdecznie zapraszamy do składania dokumentów w sekretariacie szkoły.
       Dokumenty można pobrać ze strony.
      

Szkoły Anglojęzyczne Regent w Elblągu
       Szkoła Podstawowa Regent
       ul. Królewiecka 100, 82-300 Elbląg
       T. 55 234-07-23
       sp@regent.edu.pl
       We give your children a head start in life!

                                                                                  -------- artykuł sponsorowany ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej