UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Banda czubków. Nigdzie 90 procent wnioskujących biedaków nie jadzie, a paszporty robią. Do uciekania tchórze wystarczą wam dowody albo karta dużej rodziny patusy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    23
    Czaskowski(2022-04-12)
  • @Czaskowski - A co jeśli oni nigdzie nie uciekają, tylko chcą jechać do pracy np. do UK lub na wakacje do cieplejszych krajów? Druga sprawa, dlaczego wyzywasz ich od tchórzów? Może zrobili rachunki korzyści i strat i wyszło im, że kompletnie nie opłaca im się umierać za ten kraj, bo więcej im zabrał, niż dał? No i nie wiesz, jak się sam zachowasz podczas inwazji Rosji. Dziś wyzywasz ludzi od tchórzów, a podczas wojny możesz pierwszy uciekać ze strachu. Łatwo się pisze i wyzywa w czasie pokoju.
  • 8-krotny wzrost jest zdecydowanie spowodowany chęcią wyjazdu do pracy w UK lub na wakacje do ciepłych krajów. Zdecydowanie. Nie ma to żadnego związku z tym co się dzieje za wschodnią granicą. Nikt nam nie będzie mówił, że białe jest białe.
  • Do UK ? Pojadą d..... po nieheblowanej desce. Poza UE żeby wrócić z podkulonym ogonem. Bo punktów na emigracyjnej segregacji zabraknie. Co Ty bredzisz to paranoicy nie potencjalni wczasowicze, którym skończył się paszport. To gatunek ameby intelektualnej, której w makaron kupowany na palety robaki się zalęgly a papier toaletowy zużywają ten z marca 2020.PS. W dzień inwazji to właśnie takie cepy tankowały pod korek bo ropy zabraknie.
  • Znasz Państwo, które coś daje ??? Bo ja nie. Państwo rozdaje Twoją kasę, moją kasę, naszą kasę bo swojej nie ma. Ogarniasz czy masz za daleko do łba???
  • Tak, są kraje, które dają np. poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Takim krajem jest np. Singapur. A bliżej nas Norwegia i Szwajcaria.
  • Nie mam problemu z tym, że Polska zabiera mi pieniądze. Mam problem z ilością pieniędzy, które mi zabiera i na co je przeznacza.
Reklama