UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nieudolne władze lokalne nie chcą reaktywacji kolei. A z Unii na te cele największe możliwe pieniądze w historii. Tymczasem w Elblągu sprzedaja działkę na której stacja Elbląg Zdrój, a wTolkmicku facet chce otworzyć w miejscu stacji browar. .. . Oczywiście, przystanki można utyworzyć w innych miejscach, ale to takie symboliczne jak władza leje na kolej nadzalewową i potrzeby regionu.
 • pan Józek przehulał te wszystkie pieniądze, które można było włożyć w Tolkmicko - drezyny stoją i rdzewieją - to był głupi pomysł, bez uzgodnienia z koleją ani z nikim innym. Jeszcze 10 lat będziemy spłacać te długi (oczywiście nie tylko za drezyny, dużo innych nietrafionych pomysłów miał wiceburmistrz)- skąd kasa na wkład własny do pieniędzy unijnych? Zastanówcie się, zanim napiszecie jakieś bzdury o reaktywacji kolei czy ścieżce rowerowej. Żeby wydawać, trzeba najpierw zarobić. A na czym Tolkmicko zarabia?
 • Reaktywacja kolei nadzalewowej nie jest bzdurą. Bzdura jest pisanie o jakichś drezynach. Co to ma wspólnego z tematem ? Myślisz, że ktoś normalny bierze na serio ewentualność partycypowania Tolkmicka w taka inwestycje ? Tutaj chodzi o włączenie tej inwestycji w program kolej plus, zabieganie o to, przed czym rękami i nogami bronią się rządzący zbawcy tej ziemi z Elbląga i Olsztyna. Niestety, dopóki w nowych wyborach nie zmienią sie władze lokalne, nic z tego nie będzie.
 • Zobaczysz ile lat teraz będziesz spłacać długi o ile dozyjesz za pisiorow tak hulaja obszczekuja do szkoły idz bo widzę że tylko podstawówkę skończyłeś
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  realny(2020-08-18)
Reklama