UWAGA!

Respirator w darze dla Szpitala Miejskiego

 Elbląg, Respirator w darze dla Szpitala Miejskiego
(fot. Anna Dembińska)

Respirator i łóżko dla Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej trafi do Szpitala Miejskiego w Elblągu. To wsparcie od Grupy Żywiec w walce z epidemią koronawirusa. 

- W tym trudnym czasie chcemy być jeszcze bliżej naszych lokalnych społeczności i wspierać tych, którzy ratują życie. Sfinansowaliśmy zakup sprzętu medycznego, niezbędnego w walce z koronawirusem, który trafi do szpitali i centrów medycznych najbliżej naszych browarów - informuje biuro prasowe Grupy Żywiec. 

Sprzęt od Grupy Żywiec, o łącznej wartości 500 tysięcy złotych, trafi do Żywca, Leżajska, Grójca i Namysłowa. Szpital Miejski w Elblągu, który w całości został przekształcony w zakaźny, otrzyma respirator i łóżko dla Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej. 

 

red. na podst. informacji nadesłanej

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Chcecie być bliżej to bądżcie. Możecie więcej.
  • Brawo GŻ !
  • Chce się Ż !
  • Byle nie chiński
  • Brawo 1 respirator!!!. Nie chodzi o dar GRUPY bo jest OK. Chodzi o to że mówimy o 1 respiratorze których zaraz będą potrzebne w Elblągu może setki. Może teraz inne elbląskie firmy, które nachapały się w czasie wzrostów gospodarczych i hossy teraz się wykażą się solidarnością wobec potencjalnych przyszłych klientów a nie obywateli piszę tak specjalnie bo oni na nas inaczej nie patrzą jak przez cyferki ile można zarobić. A może czekacie aż wasze darowizny da się odpisać od podatków i dopiero stwierdzicie że warto ratować plebs kupujący wasze produkty
  • Nie płacz. Wszyscy się starają żeby nie było potrzeba naraz 100 respiratorów. Bo kto je będzie obsługiwał. Wszyscy walczą o respiratory ale nie zdają sobie sprawy że człowiek podłączony do tej maszyny leży plackiem nieprzytomny i ani ręką ano nogą. No a siusiu i kupka jest i nie może w tym leżeć. A tu ludzi do pracy brak. Może czas pomyśleć o szybkim przeszkoleniu tych co nie mają pracy do pielęgnacji chociaż. Może rezerwistów albo nie pacyfistów.
  • Szpital Miejski w całości NIE ZOSTAŁ przekształcony w zakaźny. Została przekształcona część na ulicy Żeromskiego i proszę nie mylić ludzi, którzy mogą pomyslec takżę, że dotyczy to części szpitala na Komeńkiego.
  • Prędzej niech własnie takie korporacje jak Żywiec/Heineken, Biedry, lidle, kauflandy, kerfur, leclerc. .. .które w przeciwieństwie do elbląskich przedsiębiorców, którzy raczej nie bujają się luksusowymi jachtami po Kajmanach i nie mają prywatnych odrzutowców, spasły się konkretnie przejmując rynki nawet takiego biedabląga. .. Tymczasem elbląskich przedsiębiorców puszczą kantem, państwo się nimi nie przejmie, korporacje przejmą resztki ich rynków (PS. dlaczego tak szybko i nagle zamknięto elbląski rynek?? W innych miastach jeszcze działały). .. i o to m. in. chodziło z tą "pandemią":(
Reklama