UWAGA!

Roman Badysiak Dobroczyńcą Roku

W miniony poniedziałek (19 maja), w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się XI Gala Finałowa Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. Wśród uhonorowanych znalazł się Roman Badysiak, właściciel elbląskiej Kawiarni „U Aktorów”.

Konkurs, który niezmiennie organizuje Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, za cel stawia promowanie i nagradzanie dobroczynności przedsiębiorców oraz popularyzowanie skutecznych form ich współpracy z organizacjami społecznymi. W Kapitule Konkursowej zasiedli przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, darczyńców oraz mediów.
     Laureatami XI edycji Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku” zostali:
     - w kategorii „Współpraca firmy z organizacją pozarządową” - Kancelaria Weil, Gotshal & Manges ; PKO Bank Polski SA Inteligo Financial Services SA
     - w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy” - Bank BGŻ
     - w kategorii „Lokalny wymiar społecznego zaangażowania firmy” - Bank Spółdzielczy w Tczewie; Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Prima Sp. z o.o.
     Równolegle i niezależnie od decyzji Kapituły Konkursowej, w kategorii „Współpraca firmy z organizacją pozarządową” głosy oddawali internauci. Ich decyzją tytuł „Dobroczyńcy Roku” otrzymali: Kawiarnia „U Aktorów” (mała /średnia firma) i J.W. Construction Holding SA (duża firma).
     Laureaci wszystkich kategorii otrzymali pamiątkowy dyplom oraz statuetkę Dobroczyńcy Roku.
     Przypomnijmy, Roman Badysiak z Kawiarni „U Aktorów” jest ubiegłorocznym zdobywcą tytułu Filantropa Roku, dzięki czemu stał się jednocześnie reprezentantem naszego miasta w plebiscycie „Dobroczyńca Roku”. Nominacji dokonała Fundacja Elbląg, szacując jego wsparcie w wymiarze finansowym, materialnym i usługowym na ok. 80 000 zł rocznie.
     W imieniu Romana Badysiaka i Kawiarni „U Aktorów” serdecznie dziękujemy wszystkim internatom za poparcie w głosowaniu.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama