UWAGA!

Spotkania integracyjne uczniów ZS nr 1

 
Elbląg, Spotkania integracyjne uczniów ZS nr 1
fot. nadesłana

Ostatnie dni września upłynęły w Zespole Szkół nr 1 pod znakiem zajęć integracyjnych dla uczniów obu szkół.

W jedno sobotnie przedpołudnie odbyły się zajęcia integracyjne klas IV Szkoły Podstawowej nr 11 w parku rozrywki. Uczniowie z wychowawcami i rodzicami mieli możliwość integracji poprzez zabawy organizowane przez szkolną pedagog i psycholog. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, a słoneczna pogoda sprawiła, że zabawa była udana, a radość i uśmiech dziecka towarzyszyły nam do końca.
       Z kolei w dniach 26-27 września uczniowie trzech klas pierwszych Gimnazjum nr 4 byli wraz z wychowawcami i innymi opiekunami na biwaku integracyjnym nad jeziorem Osuszyno.
       To, co miało być piękne, zaczęło lekko niepokoić, gdy przed wyjazdem śledziliśmy prognozy pogody. Okazało się jednak, że deszcz został w Elblągu, a rześkie powietrze tylko zahartowało uczestników wycieczki.
       Wszystkie klasy uczestniczyły w pierwszym dniu w zajęciach integracyjnych prowadzonych przez pp. psycholog i pedagog. Jak zwykle wzbudziły one pozytywne emocje, dały okazję lepszego poznania się, wyrażenia swoich oczekiwań, niektóre zabawy wywoływały salwy śmiechu.
       Po spacerze po lesie i kolacji uczniowie mogli wyszaleć się na dyskotece. Widać było, że pierwszoklasiści potrafią się bawić ze sobą i ze swoimi wychowawcami. Drugiego dnia, o dziwo słonecznego, bosman z ośrodka zabrał wszystkich chętnych na przejażdżkę łodzią motorową po jeziorze; można było obserwować piękną okolicę.
       Pierwszoklasiści dali się poznać jako bardzo sympatyczni, inteligentni ludzie z poczuciem humoru.
      
      
Grono Pedagogiczne ZS nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama