UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dostają mieszkania za free, a my-podatnicy mamy im remonty robić!!!?? Moja wspólnota mieszkaniowa zaciągnęła 500 tys zł kredytu pod remont klatek, dachu i termo-modernizację! Mam czynszu 700zł, a ta szlachta dostanie to za free! Co następne? Parking pod blokiem z budżetu obywatelskiego?! LUDZIE!!’ Co jest z Wami, że się na to godzicie?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    13
    Obudźcie się!(2021-03-25)
  • @Obudźcie się! - Nie chcę mi się tego czytać. Ludzie mieszkający w kamienicy o stanie wręcz zagrażającym ich życiu płacą czynsz, w ten sposób wywiązując się ze swych obowiązków. Skoro ludzie się wywiązują to dlaczego miasto nie miałoby się im odwdzięczyć? Państwo to jest wspólnota obywateli, a nie jakąś uprzewilejowaną grupą społeczną, którą stać na celowe i bezprecedensowe zadłużanie się. Elbląg niestety znajduje się w takiej sytuacji przez neoliberalną politykę Witolda Wróblewskiego. Byle na przekór rządzącym krajem bez jakiegokolwiek wspólnego dialogi. Ludzie tylko cierpią przez jego działania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    10
    DoktorFaustus(2021-03-25)
  • @DoktorFaustus - @DoktorFaustus płacą czynsz? Tak? Tylko proszę napisać ile. .. ? 200 zł? I jeszcze dostają na to dodatek mieszkaniowy, czyli wychodzi za free. Skoro Państwo to wspólnota obywatelska to dlaczego robić remont tej uprzywilejowanej grupie społecznej? Chcesz socjalizmu? Chcesz komuny? Ja płace 700zl samego czynszu, kto mi pomoże? Kto mi się „odwdzięczy”? Przyjdziesz mi parking zbudować pod blokiem? Kupisz materiały? Położysz kostkę brukową? Weź się chłopie walnij w główkę, to Ci może komuna wyleci uchem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    4
    Obudźcie się!(2021-03-25)
  • A&M @Obudźcie się! - Zgadzam się w stu procentach. Miasto dysponuje mieszkaniami komunalnymi, o które znaczna część lokatorów nie dba, bo "nie ich". Nie ma mojej zgody, by z podatków, które płacę pokrywać koszty czyichś zaniedbań. Hashtagi: #@Obudzciesie!
  • @Obudźcie się! - Dlaczego oni mają mieszkać w jakiejś ruderze? A skąd wiesz ile płacą? Państwo powinno dążyć do wspólnego dobra swych obywateli, a nie tworzyć kastę na wzór hinduskiej. Nasz kraj, w którym wspólnie żyjemy powinno zadbać o nasze warunki mieszkalne, ponieważ tworzymy jedną wielką wspólnotę. My tworzymy państwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    DoktorFaustus(2021-03-25)
  • @A&M - Takich lokatorów miasto powinno wyrzucać z mieszkań i sprowadzać ludzi, którzy rzeczywiście są potrzebujący to taki, który dba i docenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    DoktorFaustus(2021-03-25)
  • @Obudźcie się! - Prawda w 100 procentach. Czemu z naszych podatków zadluzajacym mamy robić remont. Wypad z nimi za miasto. Na taczkach.
  • @DoktorFaustus - Ale nie każdych tej wspólnocie dostał mieszkanie. Przecież każdy może się wyprowadzić z routery i kupić mieszkanie. Skoro inni muszą kupić to oni też niech sobie kupią. Dlaczego muszę wspierać ludzi, którzy nie dbają o swój rozwój i nie pracują. Mieszkania komunalne tylko dla ludzi chorych niemogacych pracowac, a reszta powinna zakazać rękawy i do pracy. Te wszystkie zasiłki psują społeczeństwo. Każdy chciałby dostać, a trzeba zapracować.
  • @Obudźcie się! - Doktor Fasku wcale tego mieszkania jak piszesz nie dostałam za ferii a za czynszplace 650zl trochę pomysł co piszesz jeżeli nie znasz danej sytuacji to nie wypowiadaj się jak każdy z tego bloku pracujemy i płacimy wcale nie małe czynsze
  • @Gość sam się zastanów co piszesz!!! Od kiedy wynajem mieszkania kosztuje 650zl ?! Ja mam 700zl czynszu + 1200zl kredytu. Zapłacisz za mnie? Czy mamy Ci już lecieć klatki remontować? HAAA! TFU!
  • @Obudźcie się! - 200 zł w jakim ty świecie żyjesz tam się płaci 370 zł za taką ruinę
  • Ja mam czynszu. 800 zł i 2000 kredytu. Wiec nie nie żal mi ciebie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Totylkoja(2021-03-25)
  • @DoktorFaustus - Wròblewski rządzi na przekòr rządzącym i na przekòr nam mieszkańcą. Tak ku woli ścisłości.
Reklama