UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Skromne święta i jednak w końcu radość z upadku pisowskiego bandyckiego nierządu.
  • Radość że ludzie Kremla i Berlina opanowują Polskę? Czy ty upadłeś na głowę?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    26
    Polexit(2023-12-04)
  • @Polexit - ty "mamo karoliny"na pewno
  • @Polexit - frau merkel, hier ist alles gut, towariszcz putin, u nas wsio w pariadkie, kak wy chotieli, ... to mówiłem ja, trener II klasy po, donaldinio tusko mendez, ..... łubu dubu, łubu dubu,
  • @Polexit - Ludzie Kremla to byli z PIS, poleksicie nie kręć już
  • Ten Tusko jest lepszym Polakiem od całego PISu
  • Co byście sobie tu nie docinali to największa radość z wyników wyborów była w Moskwie i Berlinie. No taka jest prawda. Można sobie minusować, można zakłamywać że to nie prawda, że pis to bolszewia ale to tylko słowa, próba wmówienia sobie że nie. Ale prawda jest taka że elektorat opozycji sprzedał Polskę wschodowi i zachodowi. A że się przekona o tym i kiedyś obudzi z ręką w nocniku to jestem pewien.
  • g prawda pisowcu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    ­­­­­­N.p.(2023-12-04)
  • Nie kręc już? To jest już SMSem ustalona jedna jedyna prawda od tuska jak po katastrofie smoleńskiej? Boisz się prawdy? A kto łoił wodę i przekazywał szablę ruskim z FSB w Kadynach? A kto Niemcom marynarki podawał? A kto z Putinem spacerował po molo? A kto latał na kreml i rezygnował z tarczy antyrakietowej?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    6
    Polexit(2023-12-04)
  • jeszcze tylko 7 dni i pisiory na aucie!Wet-cieszysz się?ja bardzo
  • @Polexit - a kto powiedział:Bracia rosjanie..... nie pamietasz pisowcu?
  • Bez pislamistów i po apostazji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Piękne święta będą(2023-12-05)
  • Nie pamietam? Pamietam za to kto sie ukladał z ruskimi i wykonywał ich rozkazy na ziemiach Polskich, kto sie z putinem obsciskiwał i klepał, kto siedział z putinem na negocjacach w sprawie rozbrojenia Polski i resetu z Rosją na Kremlu, kto pił wóde z towarzyszami z fsb w pobliskich kadynach i kto pozolił tym towarzyszom ladowac na terenie JW w Polsce. Sami pozniej nazwali ryzego kaszuba swoim czlowiekiem w warszawie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Polexit(2023-12-05)
  • @Polexit - Piękna zmyślanka socjotechniczna, poleksitku. Ja za to pamiętam kto brał ropę do Rosji, póki Putin nie zakręcił jak była już wojna i embargo, Ja pamiętam kto bierze ropę przez Węgry od Rosji do teraz. Ja pamiętam kto LPG bierze od Rosji do teraz. Pamiętam kto tańcząc co miesiac na zwłokach ofiar smoleńskich karierę zrobił. Wszystko to pamietam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ­­­­­­N.p.(2023-12-05)
  • @Polexit - cały pis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ­­­­­­N.p.(2023-12-05)
Reklama