UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Proponuje dokładnie przeczytać Regulamin redakcji i stosowni do niego przesłać tekst Pana/Pani wypowiedzi. W wypadku odmowy publikacji wystarczy już tylko pozwać redakcję o niewykoananie umowy cywilnoprawnej zawartej na podstawie zapewnienia publicznego jakim jest regulamin. Ja na tej zasadzie pozwałem Elbląg. net i za jakiś czas będzie w tej sprawie precedens. A co do Pan Derlukiewicza to oczywiście ma prawo do własnych / a nawet rodzinnych/ poglądów politycznych ale nie sądzę by łamał własny regulamin bo jednak doświadczenie dziennikarskie ma spore. Prawdopodobnie po prostu nie spełnił Pan/Pani jakiegoś drobiazgu na przykład wymogu by tekst był publikowany wyłącznie w Portelu bo jak pamiętam taki zapis tam jest. Przypominam też że jeden z zapisów prawa prasowego zapewnia równy dostęp do argumentacji wszystkim stroną sporu o ile taki spór istnieje. Ale o ile wiem to Urząd Miasta nie traktuje tego projektu zbyt poważnie a Elblążanie już pokazali że Pana Jachimowicza jako "przewodnika" po konsultacjach nie akceptują. Sporu raczej nie ma rzekłbym raczej że jest skok na kasę Unii po karku Prezydenta Wilka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2013-12-29)
  • Ten regulamin to chyba tylko dotyczy sekcji "teraz ja"
Reklama